Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Kada verta rinktis klimato kontrolės sistemą turinčią daiktų saugyklą: privalumai ir daiktai, kuriems to reikia

Apsaugokite savo elektronikos prietaisus naudodamiesi SPACE24 daiktų saugykla su klimato kontrole.

 

Iš pirmo žvilgsnio visos daiktų saugyklos gali pasirodyti vienodos ir neįdomios, nes jose atsidūrę matome tik tuščią erdvę. Iš tikrųjų kai kurios sandėliavimo patalpos yra geriau pritaikytos pažeidžiamų daiktų saugojimui, nei kitos. Pavyzdžiui, vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis sandėliavimo vietą – klimato kontrolės sistema. Ši patalpų savybė yra pagrindinis ir svarbiausias didžiausių Vilniaus miesto sandėlių privalumas, leidžiantis išsaugoti Jūsų brangiausio turto būklę ir vertę, o kai kuriais atvejais – tiesiog sentimentalią daikto vertę.

Kokiais atvejais verta rinktis klimato kontrolės sistemą turinčią daiktų saugyklą?

Nesvarbu, ar esate išskirtinių meno kūrinių kolekcionierius, vintažinių baldų mėgėjas, o galbūt tiesiog verslininkas, turintis itin svarbių dokumentų. Visais šiais atvejais klimato kontrolės sistema gali tapti tikru išsigelbėjimu tuomet, kai reikia patikimai saugoti vertingus, pažeidžiamus ar kitaip svarbius daiktus. Toliau apžvelgsime, kodėl daiktų saugyklos, turinčios klimato kontrolės sistemą, yra vertinga investicija ir papasakosime apie daiktus, kuriuos ne tik galima, bet ir būtina saugoti tokiose patalpose, siekiant užtikrinti aukščiausio lygio priežiūrą.

Kas yra klimato kontrolės sistemą turinti daiktų saugykla?

Klimato kontrolės sistemą turint daiktų saugykla yra patalpa, kurioje palaikoma stabili temperatūra ir drėgmės lygis. Būtent šis privalumas leidžia užtikrinti, kad pažeidžiami daiktai bus patikimai apsaugoti nuo ekstremalių oro sąlygų ir natūralių drėgmės bei temperatūros svyravimų. Šiose specializuotose daiktų saugyklose yra sukuriamos palankios temperatūros ir drėgmės sąlygos, kurios yra kritiškai svarbios norint apsaugoti aplinkos poveikiui jautrius, lengviau pažeidžiamus verslo bei asmeninius daiktus, pavyzdžiui, dokumentus, elektroniką ir kolekcionuojamus daiktus.

Klimato kontroliuojančių daiktų saugyklų privalumai :

Moderni SPACE24 daiktų saugykla su 24/7 vaizdo stebėjimu užtikrina aukštą saugumo lygį.

Apsauga nuo ekstremalios temperatūros

Klimato kontrolės sistemą turinčiose sandėliavimo patalpose palaikomas stabilus temperatūros diapazonas, kuris paprastai svyruoja nuo 12 oC iki 29 oC. Tai labai svarbu siekiant išvengti medinių baldų deformacijos, įtrūkimų ar skilimo, o taip pat išvengiant terminės žalos elektronikai ir kitiems lengviau pažeidžiamiems daiktams, pavyzdžiui, muzikos instrumentams.

Verslui, saugančiam inventorių ar archyvinę medžiagą, o taip pat žmonėms, laikantiems šeimos palikimą ar kolekcionuojamus daiktus, itin svarbu pasirūpinti patikima daiktų apsauga nuo drėgmės, kad būtų išsaugota optimali jų būklė ir išlaikomas ilgaamžiškumas.

Geresnė oro kokybė

Oras klimato kontrolės sistemą turinčiose daiktų saugyklose yra nuolat cirkuliuojamas ir filtruojamas – ši funkcija itin svarbi saugant daiktus, kuriems oro kokybė gali turėti žalingą poveikį. Patalpoje su patikima oro cirkuliacijos sistema galima laikyti lengviau pažeidžiamus, aplinkos pokyčiams jautrius daiktus – pavyzdžiui, elektroniką, kuri gali nukentėti jei patalpose būtų dulkių, arba archyvinius dokumentus, kurie gali išblukti ar trupėti patalpose, kuriose nėra oro vėdinimo sistemos.

Ilgalaikis išlaidų taupymas

Nors klimato kontrolės sistemą turinčios daiktų saugyklos nuoma gali pareikalauti didesnių išlaidų, šių daiktų saugyklų teikiama vertė Jūsų daiktams – neįkainojama. Tai užtikrins Jūsų svarbiems ar pažeidžiamiems daiktams ne tik saugumą, bet ir ilgaamžiškumą, kurį galėtų lengvai paveikti išoriniai aplinkos veiksniai.

Verslui tai reiškia patikimą dokumentų apsaugą nuo galimos žalos ar net praradimo, o namų ūkiams ir individualiems asmenims– asmeninių kolekcijų ar palikimo vertės ir būklės išsaugojimą, išvengiant brangaus remonto ar daikto keitimo išlaidų.

Daiktai, kuriems reikia daiktų saugyklos su klimato kontrolės sistemos

Verslo dokumentai saugomi SPACE24 klimato kontrolę turinčioje daiktų saugykloje.

Paprastai visus daiktus, pagamintus iš metalo, medžio, audinio, odos ar vytelių, reikia laikyti klimato kontrolės sistemą turinčiose daiktų saugyklose. Klimato kontrolės sistema užtikrina tokį apsaugos lygį, kokio įprastos sandėliavimo vietos biure ar namuose tiesiog suteikti tiesiog negali.

Pagrindiniai daiktai ir medžiagos, kurias reikia laikyti tokio lygio sąlygomis:

  • Mediniai baldai: medienos elementai ir detalės gali lengvai deformuotis arba įtrūkti veikiami drėgmės ar ekstremalios temperatūros, todėl klimato kontrolės sistema yra būtina jų sandėliavimui – ypač ilgalaikėje perspektyvoje.
  • Elektronika: nuo kompiuterių iki serverių, elektronikai reikia stabilios aplinkos, kurioje nėra ekstremalios temperatūros ir dulkių, nes kitaip gali būti sugadinti komponentai arba prarasti visi svarbūs duomenys.
  • Meno kūriniai ir antikvariniai daiktai: nesvarbu, ar jie skirti dekoravimui, ar investicijoms, meno kūriniams ir kolekcionuojamiems daiktams reikalinga klimato kontrolės sistema, kad būtų išvengta išblukimo, gedimo ar pelėsio, kuriuos gali sukelti drėgmės ir temperatūros pokyčiai.
  • Muzikos instrumentai: aukštos kokybės instrumentų medžiagos gali deformuotis arba įtrūkti  svyruojant temperatūrai, o tada instrumentai gali prarasti unikalų kuriamą garsą ir melodiją.
  • Odiniai gaminiai: ši medžiaga yra itin įnoringa – ji gali išdžiūti, įtrūkti arba supelyti aplinkoje, kuri yra per sausa arba per drėgna. Klimato kontrolės sistema padeda palaikyti optimalų drėgmės balansą, reikalingą norint išsaugoti puikią odos būklę.
  • Verslo dokumentai: esant drėgnoms sąlygoms, sutartys, įrašai ir archyvai gali tapti nebeįskaitomi arba deformuotis, todėl klimato kontrolės sistema yra labai svarbi norint išlaikyti šiuos dokumentus nepažeistus.
  • Nuotraukos: nesvarbu, ar tai sentimentalią vertę turinčios šeimos nuotraukos, ar istoriniai portretai, nuotraukas reikia apsaugoti nuo sulipimo, išblukimo ar bendro būklės pablogėjimo. Būtent tokią apsaugos funkciją nuotraukoms suteikia klimato kontrolės sistema.
  • Rinkodaros medžiagos: saugant įvairias rinkodaros medžiagas nuo brošiūrų iki reklamjuosčių, būtina užtikrinti, kad jos išliktų puikios būklės. Geriausiai tam pritaikyta vieta – klimato kontrolės sistemą turinti daiktų saugykla.

 

Saugyklos su klimato kontrolės sistemomis Vilniuje – puikus kainos ir kokybės santykis 

Vilniaus gyventojas įsikrausto į SPACE24 klimato kontrolę turinčią daiktų saugyklą, saugiai sudėdamas savo daiktus

Ieškote saugios ir patikimos laikymo vietos bet kuriems daiktams iš aukščiau pateikto sąrašo? Suprantame, kad labai svarbu šalia savęs rasti patikimą kontrolės sistemą turinčią daiktų saugyklą už optimalią kainą. SPACE24 daiktų saugyklos sukurtos taip, kad įgyvendintų visus Jūsų poreikius ir lūkesčius. Čia rasite platų asmeninių ir verslo sandėlių pasirinkimą bei lanksčias nuomos galimybes.

Susidomėjote? Geriausias mūsų pasiūlymas Jums – vos už keleto paspaudimų. 

Norite pasiteirauti asmeniškai, o galbūt turite klausimų? Susisiekite su mūsų ekspertų komanda numeriu +370 600 10009 ir sužinokite tai, kas Jums rūpi labiausiai!

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu