Dokumentų saugojimas

Įmonės dokumentų saugojimas reikalauja išskirtinio dėmesio ir saugumo priemonių. Dažnai prisikaupusiems popieriniams dokumentams nėra užtektinai tinkamos vietos biure, dėl to gali nukentėti jų saugumas ir konfidencialumas.

„SPACE24“ daiktų saugykla siūlo specialiai verslui sukurtą paslaugą – dokumentų saugojimą. Tai sandėliukų nuomos paslauga, leidžianti saugiai neribotą laiką archyvuoti svarbius Jūsų įmonės dokumentus. Patikėkite konfidencialių dokumentų saugumą ir sandėliavimą mums, o mes pasirūpinsime:

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra dokumentų archyvo saugykla?

Dažniausiai sukauptuose įmonės dokumentuose yra daug konfidencialios informacijos, todėl būtina užtikrinti jos saugumą, privatumą ir apsaugą nuo pažeidimų ar sugadinimo. Patikėję dokumentų saugojimą profesionalams ir išsinuomavę dokumentų saugyklą galite dėl to jaustis ramūs – mes padėsime Jums užtikrinti sandėliuojamų dokumentų saugumą.

Sandėliuko nuoma daiktų saugykloje yra efektyvus sprendimas mažoms ir didelėms įmonėms dokumentų archyvą sandėliuoti paprasčiau ir saugiau. Laikant dokumentus daiktų saugykloje Jums nereikia rūpintis patalpų paieška ir jų priežiūra, papildoma apsauga ar tinkamų laikymo sąlygų užtikrinimu. Sandėliukų nuomos paslaugos teikėjas viskuo pasirūpina už Jus. Jums tereikia išsirinkti tinkamo dydžio sandėliuką, pasirašyti sutartį ir atvežti dokumentus, o prireikus Jums patogiu paros ir savaitės metu galite patekti į savo sandėliuką, pasiimti reikiamų dokumentų ar atvežti daugiau daiktų.

Kokie dokumentų saugojimo daiktų saugykloje privalumai?

  • Svarbiausias privalumas, kurį gaunate dokumentus sandėliuodami daiktų saugykloje, yra jų saugumas. Daiktų saugyklos patalpose yra įrengtos vaizdo stebėjimo kameros ir kitos apsaugos sistemos, jas nuolat stebi saugos tarnybos ir užtikrina, jog niekas be Jūsų neprieitų prie Jūsų saugomo turto.
  • Jums nereikia įsirengti archyvo patalpos savo biure, įdiegti vaizdo stebėjimo kamerų ar investuoti į dokumentų saugumą – daiktų saugykloje viskuo pasirūpinta už Jus.
  • Saugykloje yra palaikoma pastovi oro temperatūra ir drėgmės lygis, taip apsaugant popierinius dokumentus nuo galimo aplinkos poveikio.
  • Sandėliuodami dokumentus daiktų saugykloje sutaupote vietos biure ir galite ją panaudoti kitoms įmonės reikmėms.

Kodėl archyvo saugyklai verta rinktis „SPACE24“ sandėliukų nuomą?

Sandėliuodami įmonės dokumentus mūsų daiktų saugykloje galite būti užtikrinti, jog jie yra patikimose rankose.

  • Išsirinkite iš daugiau nei 800 skirtingo dydžio sandėliukų ir sandėlių.
  • Turėsite individualią prieigą su unikaliu PIN kodu, su kuriuo tik Jūs pasieksite savo sandėliuką.
  • Mūsų patalpose yra įdiegtos dirbtinio intelekto reguliuojamos vaizdo stebėjimo kameros, be to, bendradarbiaujame su saugos tarnybomis ir esame įdiegę papildomas saugumo sistemas visapusiškai Jūsų turto apsaugai.
  • Mūsų patalpose temperatūros ir drėgmės balansą reguliuoja klimato kontrolės sistema – taip saugome Jūsų sandėliuojamą turtą nuo drėgmės ar kitokio aplinkos poveikio ir nusidėvėjimo.
  • Pasirašome lanksčias nuomos sutartis. Minimalus nuomos laikotarpis yra vos vienas mėnuo, tačiau Jūs patys sprendžiate, kiek laiko Jūs norėtumėte tęsti saugyklos paslaugų sutartį. Ją bet kada galite pratęsti, sutrumpinti ar pakeisti kitas sąlygas, pasikeitus Jūsų poreikiams.
  • Dar daugiau patogumo ir lankstumo Jums – netaikome papildomų mokesčių ir neprašome užstato!

Pasirūpinkite savo įmonės dokumentų saugumu ir duomenų apsauga – rezervuokite sandėliuką!

Klientai apie mus

Domas StarkusDomas Starkus
09:20 02 Apr 24
Aptarnavimas ir paslaugu teikimas aukstam lygi.Draugiskas ir malonus personalas, pasiruose padeti bet kurio klausimu.👍🏼
Ramune SkodziuvieneRamune Skodziuviene
09:20 28 Mar 24
Puiki lokacija. Viskas labai patogu, patalpos modernios, švarios. Profesionalus ir draugiškas personalas, greitai reaguoja ir yra visada pasiruošę padėti. Rekomendacijos 100%
Andrej KrupovicAndrej Krupovic
11:10 25 Mar 24
Puikus 🙂
Zivile AponaviciuteZivile Aponaviciute
15:53 23 Mar 24
Puikios darbuotojos, puiki aplinka saugu
odriszodrisz
10:50 23 Mar 24
Superinis kolektyvas!
VioletaVioleta
18:30 29 Jan 24
Puiki vieta trumpam ar net ir ilgam daiktų sandėliavimui. Yra įvairių dydžių sandėliukų, kiekvieno pasirinkimui. Saugu, sausa, šviesu, dideli liftai, patogūs vežimėliai. Greitas ir malonus personalo bendravimas. Tikrai rekomenduoju!
Edita RuzgasEdita Ruzgas
14:03 24 Jan 24
Gaila, kad nėra dešimt žvaigždučių, nes būtent to verta ši SPACE24 Sandėliukų nuomos kompanija Vilniuje! Fantastiškas servisas ir aptarnavimas, taip kaip ir personalas. Labai Jums Ačiū!
agnė bielinytėagnė bielinytė
13:51 07 Jan 24
Labai puiki komanda! Nuo užklausos išsiuntimo iki sutarties pasiraśymo. Viskas labai greitai ir aiškiai: greitai susisiekia, nepalieka kliento neźinioje, viską paaiškina, pakonsultuoja. Labai malonus bendravimas!👌🏻 Labai patiko greita komunikacija, aiškumas ir pagalba klientui, ypač jeigu tenka pirmą kartą užsakinėti šią paslaugą. Sandėliukai švarūs,patogi lokacija, geras privažiavimas!✨ Nuoširdi rekomendacija!💯👌🏻
Ausra GaldikaiteAusra Galdikaite
20:08 19 Dec 23
Labai ramiai priėmė, buvau nusebinta kiek kantrybės turėjo atsakyti į visus, net ir tikrai nelabai logiškus klausimus, kaip tvarkingai viską paaiškino, aprodė. erdvė tikrai jaučiasi saugi, mylima ir gerai prižiūrima. o ir į prašymus apie galimybę užsukti naktį dėl darbo įpatumų sureagavo tikrai labai labai gražiai ir į visus nuansus pakankamai kantriai ir nuodugniai atsakė. Malonu kreiptis į tokius žmones 🙂
js_loader