Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Daiktų saugykla Lietuvoje – ką svarbu žinoti ir kaip veikia sandėliukų nuoma?

moteris su daiktadėžėmis

Ar kada pagalvojote, kaip viskas būtų paprasčiau, jei savo daiktus, įmonės reikmenis, sezoninę įrangą ir kitą turtą galėtumėte palikti specialioje vietoje, kurioje Jūsų daiktų saugumu ir priežiūra pasirūpintų už Jus? Daiktų saugykla dar vadinama savarankiška saugykla yra sparčiai populiarėjanti paslauga Lietuvoje. Tai patogi alternatyva daiktų sandėliavimui, kuria galite pradėti naudotis ir Jūs.

Šiame straipsnyje aptarsime, kas yra daiktų saugykla, kokie šios paslaugos privalumai Jums ir nuo ko pradėti sandėliukų nuomos paieškas Lietuvoje.

Kas yra daiktų saugykla?

Daiktų saugykla tai įmonė, kuri teikia patalpų nuomos paslaugas asmeninių ir įmonės daiktų sandėliavimui. Joje yra įrengti skirtingo dydžio sandėliai, kuriuose klientai gali laikyti savo daiktus, jiems reikiamą laiką.
Sandėliukų nuoma yra patogus ir prieinamas sprendimas, nes Jūs mokate tik už laikotarpį, kurį naudojatės saugyklos paslaugomis. Į kainą yra įtraukti mokesčiai, patalpų apsauga, saugumo sistemos, priežiūra ir kitos paslaugos. Jums tereikia išsirinkti sandėliuką, pasirašyti sutartį ir atvežti daiktus.

Kas dažniausiai renkasi sandėlio nuomą?

Vis daugiau lietuvių renkasi savo daiktus sandėliuoti daiktų saugykloje. Dažniausiai sandėliukų nuomos paslaugas Lietuvoje renkasi privatūs asmenys. Jie sandėliuoja daiktus, kuriems nėra vietos namuose: sezoninius daiktus, šventinius papuošimus, pomėgių ir laisvalaikio daiktus, nenaudojamą įrangą, baldus ir pan. Sandėlių nuomos paslaugos taip pat yra populiarios, renovuojant namus, keliantis gyventi į naują vietą ir keliaujant.
Daiktų saugykla yra prieinamas sprendimas studentams. Dažnai studijuoti atvykę jaunuoliai neturi užtektinai pinigų didelio buto nuomai, todėl jie ieško pigaus sprendimo sandėliuoti daiktus, kurie netelpa bendrabučio kambaryje. Daiktų saugykloje patogu laikyti mokymo priemones, dviračius, paspirtukus ir kitus iš gimtojo miesto atsivežtus daiktus.
Įmonės ir elektroninės prekybos verslai Lietuvoje irgi yra pamėgę sandėlių nuomos paslaugas. Įmonės sandėliuoja biuro reikmenis ir atsargas, nenaudojamą įrangą, dokumentus. Internetinės prekybos parduotuvės daiktų saugykloje gali sandėliuoti prekes ir taip sutaupyti.
Kiekvienas gali rinktis daiktų saugyklos paslaugas, nepaisant kokius ir kiek daiktų norite sandėliuoti. Toks sprendimas palengvina persikėlimą į naują būstą, keliavimą, verslo augimą ir kitus Jūsų planus.

Kaip veikia daiktų saugykla?

Savarankiškos saugyklos Lietuvoje veikia tokiu pačiu principu kaip ir užsienyje. Įmonė, teikianti šią paslaugą, užtikrina patalpų apsaugą ir priežiūrą, patogią prieigą prie sandėliuojamo turto ir kitus privalumus, kuriuos gaunate kartu su nuomos kaina.
Atradus tinkamą daiktų saugyklą, Jums reikia išsirinkti sandėliuką, pasirašyti nuomos sutartį, apdrausti savo turtą ir jį atvežti. Daiktus aplankyti, pasiimti ar atvežti naujų daiktų galite lankymo valandomis. Kitaip nei nuomojantis garažą ar privatų sandėlį, Jūs negalite atvykti bet kuriuo paros metu. Tačiau daugelis saugyklų siūlo patogias darbo valandas ir suteikia saugumą bei kitas papildomas paslaugas, kurių negautumėte nuomodamiesi atskiras patalpas.
Tik Jūs turite prieigą prie savo sandėliuko ir niekas kitas, įskaitant ir saugyklos darbuotojus, negali prieiti prie Jūsų daiktų. Saugyklos patalpos yra stebimos vaizdo stebėjimo kamerų ir budinčių saugos tarnybų. Net ir keliems mėnesiams išvykę ar negalėdami aplankyti savo turto, būsite garantuoti jo saugumu.
Nusprendę, jog Jums nebereikia saugyklos paslaugų, galite nutraukti sutartį ir daiktus atsiimti. Tinkamas paslaugos teikėjas turėtų užtikrinti lanksčias sutarties sąlygas, kad savo turtą galėtumėte valdyti pagal savo poreikius.

Kodėl savarankiška daiktų saugykla yra geresnis pasirinkimas nei ilgalaikė patalpų nuoma?

Lietuvoje ilgą laiką buvo įprasta įsigyti ar nuomotis atskirą garažą ar sandėliuką ilgą laiką ir ten laikyti nenaudojamus daiktus. Tačiau toks nuomos tipas ne visuomet yra patogus ir praktiškas.
Kuomet nuomojatės sandėliuką daiktų saugykloje, Jūs esate laisvi sutartį nutraukti bet kada. Jums nereikia planuoti ir galvoti, kiek ilgai Jums reikės nuomos paslaugų. Ilgalaikės nuomos patalpos, dažniausiai yra nuomojamos mažiausiai metams. Jūs turite sumokėti bent vieno mėnesio nuomos užstatą ir mokėti už patalpas net jei jomis ir nesinaudojate.
Daiktų saugykloje už Jus viskuo pasirūpina paslaugos teikėjas. Jums nereikia prižiūrėti patalpų ir sukti galvos dėl klimato kontrolės, signalizacijų bei vaizdo kamerų diegimo. Sandėliuojant daiktus asmeniniame sandėlyje ar garaže, negalite būti užtikrinti daiktų saugumu be papildomų ir dažnai brangių priemonių.
Sandėliukų nuoma suteikia galimybę rinktis iš įvairių dydžių patalpų, todėl mokate tik už vietą, kurią iš tiesų naudojate. Jei norite išsiplėsti ar sumažinti vietos, visuomet galite pakeisti sutartį ir išsinuomoti Jūsų poreikius atitinkantį sandėliuką toje pačioje saugykloje. To padaryti negalite nuomodamiesi privačias patalpas. Ilgalaikė nuoma dažniausiai turi ribotą patalpų pasirinkimą, todėl mokate už vietą, kuria net nesinaudojate.

Patogi daiktų saugykla Vilniuje

Jei ieškote daiktų saugyklos Lietuvoje, siūlome išbandyti SPACE24 sandėliukų nuomą Vilniuje. SPACE24, tai naujai įsikūrusi sandėliukų nuomos įmonė Vilniuje. Mes siūlome kokybiškas savarankiškos saugyklos nuomos paslaugas privatiems asmenims ir verslo klientams. Mes turime platų sandėliukų pasirinkimą – nuo mažų patalpų iki itin didelių erdvių, kuriose galite sandėliuoti didelių gabaritų baldus, įrangą ir kitus daiktus.
Mus rasite Vilniuje, Rinktinės gatvėje, todėl tiek vilniečiai, tiek miesto svečiai gali greitai ir patogiai pristatyti sandėliuojamus daiktus ir juos aplankyti visomis savaitės dienomis.

Kodėl verta rinktis SPACE24 daiktų saugyklą?

Mūsų klientai dažniausiai ieško sprendimo, kuris padėtų lengviau pasitikti gyvenimo pokyčius ir iššūkius. Niekas nenori sukti galvos, kur padėti sofą, atsiradus galimybei žiemą praleisti saulėtame Balyje. Išmesti brangius daiktus, kuomet jiems nebelieka vietos namuose. Apsikrauti internetinės parduotuvės prekėmis, nes nenorite iššvaistyti pinigų parduotuvės nuomai.
Būtent dėl to siūlome palankias sąlygas visiems mūsų klientams ir už Jus pasirūpiname Jūsų daiktais, kad galėtumėte laisvai keliauti, persikelti į naujus namus, auginti verslą ar tiesiog atrasti naujus namus brangiausiems daiktams.

Rinkdamiesi mus, Jūs būsite užtikrinti:

 • Patalpų saugumu – mes įrengėme dirbtinio intelekto vaizdo stebėjimo kameras, visi sandėliukai turi elektrinius vartus, signalizacijas, o patalpos yra prižiūrimos budinčių saugos tarnybų.
 • Patogia prieiga prie Jūsų sandėliuko – mes siūlome patogius sandėliukų lankymo laikus – visomis savaitės dienomis nuo 6 valandos ryto iki 12 valandos nakties. Mūsų biuras taip pat dirba ir savaitgaliais, todėl galite atvažiuoti apžiūrėti patalpų po darbo ir mokslų, Jums patogiu metu.
 • Klimato valdomu savarankišku sandėliavimu – visose patalpose palaikome pastovią temperatūrą ir drėgmės lygį. Net ir prasiautus audrai ar prisnigus, Jūsų daiktai bus nepaliesti.
 • Lanksčia sutartimi ir draugiškomis nuomos sąlygomis – nusprendėte iš kelionės grįžti mėnesiu anksčiau – ne bėda, mūsų daiktų saugykloje sutartį galite keisti laisvai. Mes netaikome jokių papildomų mokesčių ar užstato, viskas yra įskaičiuota į bendrą daiktų saugyklos kainą.

Nuo ko pradėti sandėliuko nuomą?

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums saugią ir patikimą vietą sandėliuoti daiktus. Todėl stengiamės užtikrinti kuo patogesnį ir greitesnį nuomos procesą.

 • Pirma, išsirinkite sandėliuką, kuriame tilptų visi Jūsų sandėliuojami daiktai. Tai galite padaryti atvykę į mūsų biurą ar susipažinę su sandėliukų dydžių gidu mūsų tinklalapyje.
 • Mes paruošime individualų daiktų saugyklos kainos pasiūlymą, o Jums tik reikės pasirašyti sutartį ir gauti unikalų, tik Jums sukurtą PIN kodą, kuriuo galėsite atrakinti savo sandėliuką.
 • Apdrauskite sandėliuojamus daiktus – mes siūlome papildomą turto draudimą, bet Jūs taip pat galite rinktis draudimą savo nuožiūra.
 • Atvežkite daiktus – mūsų savarankiškoje saugykloje yra privati stovėjimo aikštelė klientams ir specialios daiktų iškrovimo zonos po stogu. Jūsų patogumui, mūsų biure rasite specialius vežimėlius ir palečių keltuvus, kurie padės perkelti sunkesnius daiktus.
 • Ir viskas – dabar daiktus galite palikti neribotam laikui, juos lankyti bet kada ar sugrįžti tik tuomet, kai norėsite juos atsiimti.

Kada galiu aplankyti savo daiktus? 

Savo sandėliuojamą turtą galite aplankyti visomis savaitės dienomis nuo 6 valandos ryto iki 12 valandos nakties. Mūsų biuro valandos skiriasi, mes priimame klientus ir aprodome patalpas pirmadienį-penktadienį 09:00-18:00, šeštadienį 10:00-16:00 ir sekmadienį 10:00-15:00.
Sužinokite daugiau: nuo ko pradėti sandėliuko nuomą?

SPACE24 sandėliukų dydžių gidas

Atvykę į mūsų patalpas, rasite penkių skirtingų dydžių tipų sandėliukus:

 • S dydžio sandėliukai nuo 1 iki 3 m²
 • M dydžio sandėliukai nuo 4.5 iki 8 m²
 • L dydžio sandėliukai nuo 9 iki 10 m²
 • XL dydžio sandėliukai nuo 10 iki 30 m²
 • XXL didžiausi sandėliai mūsų saugykloje nuo 30 iki 60 m²

Jei nežinote, kokio dydžio sandėliuką rinktis, kviečiame atvykti į mūsų biurą Vilniuje ir iš arti pamatyti skirtingų dydžių sandėliukus ir pasikonsultuoti su mūsų komanda. Kartu atrasime Jums tinkamiausią erdvę ir sudarysime individualų kainos pasiūlymą.

Daiktų saugykla Vilniuje – rezervuokite sandėliuką!

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu