Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Daiktų saugykla nuo 0: Viskas, ką svarbu žinoti apie sandėliukų nuomą

sandėliuko vidus

Sandėliukų nuoma yra patogus sprendimas kraustantis, studijuojant, keliaujant ar ieškant papildomos vietos savo asmeniniams daiktams bei verslo nuosavybei.

Jei norite atrasti daugiau vietos namuose, biure ar studentų bendrabutyje, šiame straipsnyje sužinosite viską apie sandėliukų nuomą, kaip veikia daiktų saugykla, kaip paruošti saugomus daiktus ir išsirinkti tinkamą paslaugos teikėją. Tikimės, jog straipsnio pabaigoje jausitės užtikrinti savo sprendimu turtą saugoti daiktų saugykloje!

Kas yra daiktų saugykla?

Daiktų saugykla siūlo skirtingo dydžio sandėlių, skirtų laikyti ir saugoti asmeninį ir verslo turtą. Čia be didelių įsipareigojimų ir išlaidų galite palikti savo daiktus, svarbią įmonės įrangą, sezoninius daiktus, baldus ir kitą turtą.

Laikydami daiktus saugykloje galite būti užtikrinti, jog jie yra saugūs ir tik jūs turite prieigą prie savo sandėliuko. Daugelis modernių daiktų saugyklų siūlo nuolatinę patalpų priežiūrą ir saugumą bei pasirūpina sandėliukų temperatūros ir drėgmės kontrole.

Tačiau patalpų priežiūra ir moderni apsauga yra tik kelios priežastys rinktis daiktų saugyklą. 

Priežastys nuomotis sandėliuką

Priežasčių, kodėl jums gali prireikti savo turtą trumpam ar neribotam laikui palikti saugykloje, yra daugybė. Tačiau dažniausiai sandėliukų nuomos paslaugas klientai renkasi dėl kelių priežasčių.

 • Išsikraustote ir jums reikia kažkur „padėti” turimus daiktus, kol įsikursite naujoje vietoje.
 • Pritrūkus vietos namuose. Dažniausiai klientai saugo papildomą buitinę įrangą, sezoninius daiktus, sportui ar hobiams skirtą įrangą, kuri nebetelpa namuose.
 • Keliaujate ar studijuojate užsienyje. Vietoj to, kad daiktus „užkrautumėte” draugams ar giminaičiams ar mokėtumėte viso buto nuomą vien turto laikymui, galite juos palikti saugykloje.
 • Studentai, kurie turi daug daiktų, bet neturi jiems vietos. Jei gyvenate studentų bendrabutyje ar dalinatės butą su keliais kambariokais, daiktų saugykla yra puikus sprendimas nebrangiai ir saugiai laikyti visus turimus daiktus.
 • Verslui ir visoms verslo reikmėms. Nesvarbu, ar jums trūksta vietos biure ir ieškote, kur saugiai laikyti biuro reikmenų atsargas, ar norite apsaugoti konfidencialius dokumentus – daiktų saugykla yra saugi ir patogi alternatyva verslui.
 • El. parduotuvės prekėms – jei prekiaujate internetu, galite mėgautis laisve, kurią suteikia darbas nuotoliniu būdu. Tačiau pardavimams augant, būtina rasti vietos visoms prekėms. Vietoj biuro ar didelio sandėlio nuomos, nuomotis sandėliuką daiktų saugykloje yra patogiau ir pigiau.

Kaip išsirinkti patikimą daiktų saugyklą?

Nusprendus daiktus laikyti daiktų saugykloje, vertėtų pasidomėti ir atrasti patikimą sandėliukų nuomos įmonę. Renkantis paslaugos teikėją, svarbu atkreipti dėmesį į:

 • Patalpų apsaugą – jūsų daiktų saugumas yra svarbiausias, todėl paslaugos teikėjas turėtų užtikrinti 24/7 apsaugą, apsaugos kamera ir kitas saugumo priemones. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar saugykloje budi apsaugos darbuotojai, taip užtikrinant visapusę patalpų priežiūrą.
 • Patalpų priežiūrą – temperatūros ir drėgmės kontrolė užtikrina, jog jūsų saugomi daiktai yra nepažeidžiami išorės veiksnių. Palaikant tinkamą temperatūrą ir drėgmės lygį, sumažinama pelėsio, daiktų nusidėvėjimo ir apgadinimo rizika.
 • Sandėliukų pasirinkimą – daiktų saugykloje turėtumėte turėti galimybę rinktis iš skirtingų dydžių sandėliukų. Platus patalpų pasirinkimas suteikia patogumo ir lankstumo, jei ateityje jums prireiktų saugoti daugiau daiktų ar persikelti į mažesnį sandėliuką.
 • Sutarties sąlygas – gyvenimas yra nenuspėjamas, todėl jei jums netikėtai prireiktų nutraukti nuomos sutartį ar daiktus palikti ilgesniam laikui, paslaugos teikėjas turėtų užtikrinti patogias sutarties keitimo galimybes.
 • Saugyklos vietą – galbūt kasdien nevažiuosite aplankyti savo daiktų, bet bet kuriuo atveju daiktų saugykla turėtų būti įsikūrusi patogioje vietoje. Geriau rinktis saugyklą, kuri yra arti namų ar jūsų darbo, kad kiekvieną kartą prireikus daiktų, jums nereikėtų stovėti eismo spūstyse ar važiuoti kelias valandas.

Kaip veikia daiktų saugykla?

Atradus patinkančią saugyklą, jums tereikia išsirinkti tinkamo dydžio patalpas, pasirašyti nuomos sutartį ir sumokėti sutartą mokestį. Dažniausiai daiktų saugyklos siūlo lanksčias mokėjimo ir nuomos sutartis. Patvirtinus susitarimą, galite atvežti daiktus ir juos iškart palikti sandėliuke. 

Jums bus suteikiama saugi prieiga prie patalpų. Tai gali būti spyna ar PIN kodo prieiga, užtikrinanti, kad tik jūs galite pasiekti savo turtą.

Daiktų pervežimu ir iškrovimu turėsite pasirūpinti patys, bet daugelis saugyklų siūlo transportavimo ir perkėlimo įrangą, kuri palengvina daiktų pristatymą. Taip pat atkreipkite dėmesį į įmonės darbo laiką, nes dažniausiai savo daiktus pasiekti galėsite būtent šiomis valandomis.

Kaip pasirinkti tinkamo dydžio sandėliuką?

Tinkamo dydžio patalpos yra pirmas ir svarbiausias žingsnis. Todėl prieš išsirinkdami sandėliuką, sudarykite visų saugomų daiktų inventorių ir išmatuokite jų ilgį ir plotį. Svarbiausia išmatuoti didelių gabaritų daiktus, tarkime, jei planuojate laikyti baldus, buitinę įrangą ar sezoninius daiktus. 

Visuomet rekomenduojame rinktis šiek tiek didesnes patalpas, taip būsite užtikrinti, kad visi daiktai tilps, jums nereikės pakartotinai ieškoti patalpų ir visuomet galėsite atvežti daugiau daiktų.

Kaip veikia daiktų pristatymas ir lankymas?

Daiktų pristatymas, priežiūra ir laikymas priklausys nuo jūsų pasirinkto paslaugos teikėjo. Pirmiausiai turite rezervuoti sandėliuką ir pasirašyti nuomos sutartį. Tuomet jums suteikiamas unikalus PIN kodas arba spyna, tad tik jūs turite prieigą prie savo turto. Galiausiai daiktus galite atvežti jums patogiu laiku ir juos iškrauti į sandėliuką. 

Savo daiktus prižiūrėti ir aplankyti galite daiktų saugyklos darbo metu. Renkantis paslaugos teikėją, darbo valandos yra itin svarbios, nes jos nulems ar galėsite jums patogiu laiku apsilankyti sandėliuke. Todėl rekomenduojame rinktis saugyklą, kuri dirba ilgiau ir savaitgaliais. 

Savo nuosavybę galite aplankyti be išankstinio susitarimo, pasiimti ar atvežti daugiau daiktų. Todėl sandėliukų nuoma prilygsta daiktų laikymui jūsų pačių sandėlyje, be to, gaunate papildomų privalumų kaip apsauga ir tinkamai prižiūrimos patalpos.

Kaip prižiūrėti savo daiktus saugykloje?

Nors daiktų saugykla turėtų užtikrinti visapusę patalpų priežiūrą ir saugumą, jūs taip pat galite pasirūpinti papildomu daiktų saugumu. Mes visuomet rekomenduojame klientams reguliariai apsilankyti savo sandėliuke ir patikrinti ar daiktai yra tvarkingi, jiems nieko nenutikę. Keli papildomi patarimai, padėsiantys užtikrinti jūsų daiktų saugumą:

 • Jūsų patogumui, sudarykite saugomų daiktų sąrašą ir visas dėžes pažymėkite, taip greičiau ir lengviau atrasite reikiamus daiktus.
 • Naudokite patikimas pakavimo priemones ir apsaugokite trapius ir pažeidžiamus daiktus.
 • Svarbu nepalikti daiktų, kurie ilgainiui gali pažeisti likusį turtą – tai maisto produktai, pavojingi, sprogūs ar degūs daiktai ir pan. 
 • Taip pat verta kartas nuo karto užsukti į sandėliuką ir nuvalyti dulkes bei apsitvarkyti, taip užtikrinant, jog jūsų daiktai nenusidėvės ilgiau.

Moderni sandėliukų nuoma Vilniuje

Daiktų saugyklos nuomos paslauga jau ilgą laiką klesti užsienio šalyse. Tačiau pastebėjome augantį poreikį daiktus saugiai palikti ir Lietuvoje. Todėl siūlome patogią ir modernią sandėliukų nuomą centrinėje Vilniaus dalyje. 

SPACE24 daiktų saugykla Vilniuje užtikrina aukščiausio lygio paslaugas ir novatoriškas patalpas, kuriose galite saugiai palikti savo turtą neribotam laikui. Mes savo klientams siūlome išskirtinį patalpų saugumą, nuolatos budinčius apsaugos darbuotojus, elektrinius vartus, vaizdo stebėjimo kameras ir išmanias spynas su PIN kodo prieiga. 

Daiktus saugokite tiek, kiek jums reikia – mes siūlome lanksčias sutartis, tad jas galite keisti ar nutraukti patogiai be jokių papildomų mokesčių ar užstato.

Jūsų patogumui, daiktų saugykloje galite naudotis privačia stovėjimo aikštele ir apsaugota daiktų privežimo zona po stogu. Mes taip pat siūlome vežimėlius ir pagalbinę krovimo ir transportavimo įrangą.

SPACE24 – užsukite pas mus ir atraskite vietos savo daiktams.

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu