Daiktų saugykla studentams – antri namai tavo daiktams

Keliesi studijuoti į Vilnių? Visus savo daiktus, mokymosi reikmenis, dviratį, paspirtuką ir kitus daiktus saugiai patikėk mums.  

Mes pasirūpinsime: 

Ką sako kiti studentai, išbandę sandėliukų nuomą

Kodėl verta nuomotis sandėliuką kol studijuoji?

Antri namai tavo daiktams 

Studijų metai yra vienas labiausiai nenuspėjamų gyvenimo etapų. Dažnai prireikia kraustytis, gyventi studentų bendrabutyje ar dalintis butą su kambariokais. Daiktų saugykla visu šiuo gyvenimo tarpsniu pasirūpins tavo turto saugumu ir tavo ramybe.  

Neribota sutartis 

Savo turtą laikyk mūsų saugykloje tiek ilgai, kiek tau reikia. Galbūt papildomos vietos ieškai tik vienam semestrui ir po kelių mėnesių vėl norėsi daiktus sandėliuoti saugykloje. Ne bėda, nes mes siūlome lanksčias mėnesio trukmės sutartis, kurias gali bet kada keisti ir atnaujinti. 

Prieinamos kainos 

Mes žinome, jog studijų metais pinigai nesimėto, todėl sukūrėme prieinamą sprendimą tau. Rinkis iš daugiau nei 800 įvairaus dydžio sandėliukų ir gauk personalizuotą kainos pasiūlymą. Sandėliukų nuoma yra daug pigesnis sprendimas nei didelio buto nuoma Vilniuje, kuriame tilptų visi tavo daiktai. 

Išskirtinis saugumas 

Kuomet gyveni bendrabutyje ar daliniesi butą su keliais kambariokais, niekada negali būti 100% ramus dėl savo daiktų. Todėl mes siūlome tavo daiktų saugumu pasirūpinti už tave. Saugok asmeninį turtą ir brangius daiktus, o mes užtikrinsime 24/7 apsaugą, budinčius apsaugos darbuotojus, išmanias saugumo sistemas, dirbtinio intelekto vaizdo stebėjimo kameras ir visas įmanomas priemones suteikti tau ramybę. 

Sutaupyk laiko 

Mes esame įsikūrę centrinėje Vilniaus dalyje, todėl savo daiktus pasieksi patogiai bet kuriuo dienos metu. Tau taip pat nereikės kaskart prireikus daiktų važiuoti pas tėvus, nes čia gali laikyti tiek daiktų, kiek tau reikia. Mes siūlome sandėliukus nuo 1m2 iki 60m2. 

Mes esame pasiruošę padėti 

Mūsų biure dirba daugybė konsultantų, pasiruošusių tau padėti kiekviename sandėliuko nuomos etape. Kartu padėsime tau išsirinkti tinkamo dydžio sandėliuką ir sukursime personalizuotą kainos pasiūlymą. 

Rezervuok sandėliuką 

Kaip veikia sandėliukų nuoma studentams?

Savo daiktus mūsų daiktų saugykloje laikyk paprastai: 

  1. Išsirink tinkamo dydžio patalpas – sudaryk sandėliuojamų daiktų sąrašą ir juos išmatuok. 
  2. Gauk personalizuotą sandėliuko kainos pasiūlymą ir pasirašyk sutartį tiesiogiai ar nuotoliniu būdu. 
  3. Atvežk savo daiktus ir saugiai juos patikėk mums. 

Nuo šiol tau nebereikia jaudintis, kur padėti papildomus daiktus ar kas jiems nutiks tau išvykus aplankyti šeimos ar išėjus pasilinksminti su draugais, nes mes garantuojame 24/7 saugumą. Mėgaukis savo laisve ir daiktus saugok SPACE24 daiktų saugykloje studentams. 

Sandėliukų nuoma Vilniuje studentams – Išsirink patalpas! 

Klientai apie mus

Domas StarkusDomas Starkus
09:20 02 Apr 24
Aptarnavimas ir paslaugu teikimas aukstam lygi.Draugiskas ir malonus personalas, pasiruose padeti bet kurio klausimu.👍🏼
Ramune SkodziuvieneRamune Skodziuviene
09:20 28 Mar 24
Puiki lokacija. Viskas labai patogu, patalpos modernios, švarios. Profesionalus ir draugiškas personalas, greitai reaguoja ir yra visada pasiruošę padėti. Rekomendacijos 100%
Andrej KrupovicAndrej Krupovic
11:10 25 Mar 24
Puikus 🙂
Zivile AponaviciuteZivile Aponaviciute
15:53 23 Mar 24
Puikios darbuotojos, puiki aplinka saugu
odriszodrisz
10:50 23 Mar 24
Superinis kolektyvas!
VioletaVioleta
18:30 29 Jan 24
Puiki vieta trumpam ar net ir ilgam daiktų sandėliavimui. Yra įvairių dydžių sandėliukų, kiekvieno pasirinkimui. Saugu, sausa, šviesu, dideli liftai, patogūs vežimėliai. Greitas ir malonus personalo bendravimas. Tikrai rekomenduoju!
Edita RuzgasEdita Ruzgas
14:03 24 Jan 24
Gaila, kad nėra dešimt žvaigždučių, nes būtent to verta ši SPACE24 Sandėliukų nuomos kompanija Vilniuje! Fantastiškas servisas ir aptarnavimas, taip kaip ir personalas. Labai Jums Ačiū!
agnė bielinytėagnė bielinytė
13:51 07 Jan 24
Labai puiki komanda! Nuo užklausos išsiuntimo iki sutarties pasiraśymo. Viskas labai greitai ir aiškiai: greitai susisiekia, nepalieka kliento neźinioje, viską paaiškina, pakonsultuoja. Labai malonus bendravimas!👌🏻 Labai patiko greita komunikacija, aiškumas ir pagalba klientui, ypač jeigu tenka pirmą kartą užsakinėti šią paslaugą. Sandėliukai švarūs,patogi lokacija, geras privažiavimas!✨ Nuoširdi rekomendacija!💯👌🏻
Ausra GaldikaiteAusra Galdikaite
20:08 19 Dec 23
Labai ramiai priėmė, buvau nusebinta kiek kantrybės turėjo atsakyti į visus, net ir tikrai nelabai logiškus klausimus, kaip tvarkingai viską paaiškino, aprodė. erdvė tikrai jaučiasi saugi, mylima ir gerai prižiūrima. o ir į prašymus apie galimybę užsukti naktį dėl darbo įpatumų sureagavo tikrai labai labai gražiai ir į visus nuansus pakankamai kantriai ir nuodugniai atsakė. Malonu kreiptis į tokius žmones 🙂
js_loader