Elektroninė prekyba

Elektroninė prekyba – itin populiarus verslo modelis, suteikiantis lankstumo ir pirkėjams, ir pardavėjams. Sandėliukų nuoma elektroninės prekybos įmonėms padeda dar efektyviau valdyti savo verslą. Tai reikšminga alternatyva brangioms parduotuvės patalpoms ar prekybos sandėliui: išsinuomavus patogiai ir lengvai pasiekiamą sandėliuką miesto centrinėje dalyje, nereikia sukti galvos dėl parduotuvės įrangos įsigijimo ar prekių saugojimo. „SPACE24“ sandėliukuose turimas prekes saugoti paprasčiau, pigiau ir nėra jokių ilgalaikių įsipareigojimų.

Mes pasirūpinsime:

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra elektroninės prekybos daiktų saugykla?

Daiktų saugykla tai profesionaliai įrengtos sandėliavimo patalpos, kuriose neterminuotam laikui galite išsinuomoti sandėliuką savo elektroninės prekybos verslo reikmėms. Galite rinktis iš kelių skirtingų sandėlio dydžių, saugoti vos kelis daiktus ar didelių gabaritų įrangą bei prekes. Sandėliukų nuoma lanksčiai prisitaiko prie Jūsų verslo: čia galite vos kelis mėnesius laikyti sezonines prekes, vėliau pakeisti sutartį pagal poreikius ar išvis ją nutraukti, o gal išsinuomoti papildomas patalpas augančiai produkcijai.

Pasirinkę profesionalią daiktų saugyklą būsite užtikrinti savo turto saugumu, nuolatine patalpų priežiūra ir patogia prieiga prie savo daiktų. Jums tereikia apsispręsti dėl tinkamo dydžio sandėliuko, pasirašyti sutartį ir atsigabenti sandėliuojamą turtą į išnuomotą sandėliuką. Viskuo kitu pasirūpinsime mes!

Kokie sandėliukų nuomos privalumai elektroninės prekybos parduotuvėms?

Sandėliukų nuoma elektroninės prekybos parduotuvėms leidžia lengviau valdyti augantį verslą ir besikeičiančius poreikius.

  • Sandėliuoti prekes saugykloje – saugiausia, nes čia Jūsų turto apsaugą garantuoja 24 val. per parą veikiančios modernios vaizdo kameros ir saugumo sistemos bei nuolatos budinčios saugos tarnybos.
  • Nereikia rūpintis patalpų paieška, saugumo sistemų įdiegimu ir priežiūra – sandėliukų nuomos teikėjas viskuo pasirūpina už Jus.
  • Sutaupysite, nes Jums nereikės pasirašyti sutarties ilgalaikei patalpų nuomai ar dideliam sandėliui, kuriame neišnaudosite visos erdvės. Išsirinkite būtent tokio dydžio sandėliuką, kokio reikia Jūsų verslui.
  • Visos papildomos paslaugos, tokios kaip išlaidos už elektrą, apsaugą, patalpų tvarkymą ir priežiūrą yra įskaičiuotos į sandėliuko nuomos kainą.
  • Lankstesnis elektroninės prekybos valdymas. Daiktų saugykloje galite sandėliuoti ne tik einamąsias, bet ir sezonines prekes bei pasiekti jas patogiu metu, vykdant klientų užsakymus.

Kodėl elektroninės prekybos įmonėms verta turtą patikėti „SPACE24“?

Suprantame, jog Jūsų versle pagrindinis uždavinys yra užtikrinti sklandžią klientų patirtį ir nuoseklų verslo augimą. Mes pasirūpinsime, kad Jūs būtumėte ramūs dėl savo sandėliuojamo turto saugumo, jo tinkamos būklės išlaikymo ir patogios prieigos esant reikalui.

Mūsų daiktų saugykloje garantuota:

  • Nuolatinė patalpų apsauga. Be to, jog sandėliukų centre yra įrengtos modernios apsaugos sistemos ir jas stebi saugos tarnybos, mūsų biure galite įsigyti turto draudimą ir papildomas saugumo sistemas, kurios garantuos visapusę Jūsų turto apsaugą.
  • Patogi lokacija centrinėje Vilniaus dalyje, Rinktinės gatvėje, kad savo prekes lengvai ir operatyviai pasiektumėte tiek Jūs, tiek prekių pristatymo kurjeriai.
  • Lanksti vos mėnesio trukmės sutartis, kurią galite pratęsti neribotam laikui be jokių papildomų mokesčių ar užstato.
  • Nuo mažiausio sandėliuko iki didžiulio sandėlio. Jums neteks jaudintis, kur patalpinti prekes išaugus prekybos apimtims – mes visuomet rasime daugiau vietos Jūsų turtui.
  • Optimali patalpų temperatūra ir drėgmės kontrolė. Būkite ramūs dėl savo prekių būklės, nes mūsų patalpose palankias temperatūros ir drėgmės sąlygas reguliuoja klimato kontrolės sistema.

Sandėliuokite prekes paprasčiau – rezervuokite sandėliuką!

Klientai apie mus

Domas StarkusDomas Starkus
09:20 02 Apr 24
Aptarnavimas ir paslaugu teikimas aukstam lygi.Draugiskas ir malonus personalas, pasiruose padeti bet kurio klausimu.👍🏼
Ramune SkodziuvieneRamune Skodziuviene
09:20 28 Mar 24
Puiki lokacija. Viskas labai patogu, patalpos modernios, švarios. Profesionalus ir draugiškas personalas, greitai reaguoja ir yra visada pasiruošę padėti. Rekomendacijos 100%
Andrej KrupovicAndrej Krupovic
11:10 25 Mar 24
Puikus 🙂
Zivile AponaviciuteZivile Aponaviciute
15:53 23 Mar 24
Puikios darbuotojos, puiki aplinka saugu
odriszodrisz
10:50 23 Mar 24
Superinis kolektyvas!
VioletaVioleta
18:30 29 Jan 24
Puiki vieta trumpam ar net ir ilgam daiktų sandėliavimui. Yra įvairių dydžių sandėliukų, kiekvieno pasirinkimui. Saugu, sausa, šviesu, dideli liftai, patogūs vežimėliai. Greitas ir malonus personalo bendravimas. Tikrai rekomenduoju!
Edita RuzgasEdita Ruzgas
14:03 24 Jan 24
Gaila, kad nėra dešimt žvaigždučių, nes būtent to verta ši SPACE24 Sandėliukų nuomos kompanija Vilniuje! Fantastiškas servisas ir aptarnavimas, taip kaip ir personalas. Labai Jums Ačiū!
agnė bielinytėagnė bielinytė
13:51 07 Jan 24
Labai puiki komanda! Nuo užklausos išsiuntimo iki sutarties pasiraśymo. Viskas labai greitai ir aiškiai: greitai susisiekia, nepalieka kliento neźinioje, viską paaiškina, pakonsultuoja. Labai malonus bendravimas!👌🏻 Labai patiko greita komunikacija, aiškumas ir pagalba klientui, ypač jeigu tenka pirmą kartą užsakinėti šią paslaugą. Sandėliukai švarūs,patogi lokacija, geras privažiavimas!✨ Nuoširdi rekomendacija!💯👌🏻
Ausra GaldikaiteAusra Galdikaite
20:08 19 Dec 23
Labai ramiai priėmė, buvau nusebinta kiek kantrybės turėjo atsakyti į visus, net ir tikrai nelabai logiškus klausimus, kaip tvarkingai viską paaiškino, aprodė. erdvė tikrai jaučiasi saugi, mylima ir gerai prižiūrima. o ir į prašymus apie galimybę užsukti naktį dėl darbo įpatumų sureagavo tikrai labai labai gražiai ir į visus nuansus pakankamai kantriai ir nuodugniai atsakė. Malonu kreiptis į tokius žmones 🙂
js_loader