Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Sandėliukų nuoma verslui Vilniuje: gidas pradedantiesiems

Internetinio verslo savininkas SPACE24 daiktų saugykloje

 

Paskutiniu metu Vilniuje įsikūrę įvairaus dydžio verslai vis dažniau atranda daiktų saugyklų privalumus. Dažnas apie daiktų saugyklą galvoja tik kaip apie vietą, skirtą laikyti papildomus daiktus, tačiau ne mažiau svarbu įvertinti ir kitus privalumus. Ši paslauga leidžia verslui augti ir plėstis lanksčiau, išvengiant didelių išlaidų susijusių su sandėlio įsigijimu ar ilgalaikių nuomos sutarčių įsipareigojimu.

Daiktų saugyklos patalpų nuoma yra puiki išeitis įvairių sričių verslui, kuris nori plėstis atliepdamas rinkos poreikius. Visiškai nesvarbu – ar pradedate naują veiklą, ar jaučiate erdvės trūkumą, o galbūt plečiate sėkmingai vystomą verslą – daiktų saugykla gali Jums padėti išspręsti daugybę iššūkių. 

Žemiau papasakosime apie daiktų saugyklos patalpų nuomos Vilniuje privalumus verslui, kokios įmonės daugiausia šia paslauga naudojasi bei nuo ko vertėtų pradėti susidomėjus.

 

Kokie verslai Vilniuje daugiausia naudojasi daiktų saugyklomis? 

Elektroninės prekybos įmonė daiktų saugykloje SPACE24 išdėsto prekes ir įrangą ant palečių.

Daiktų saugykla Vilniuje įsikūrusiems verslams veikia ne tik kaip greitas sprendimas ieškant papildomos erdvės – dažnai tai dalis verslo plėtros strategijos. Kaip savo srities ekspertai, puikiai žinome, kokioms įmonėms ši paslauga gali būti ypač naudinga. Tad apžvelkime verslus, kuriems papildoma erdvė yra kaip tik tai, ko reikia norint sėkmingai augti. 

 

Elektroninė prekyba

Verslai vykdantys elektroninę prekybą, dažnai susiduria su problema, kur saugiai ir patogiai sandėliuoti prekes. Sandėliukai šiuo atveju gali tapti ekonomiška alternatyva brangiems prekybos sandėliams. Daugybė Vilniuje veikiančių elektroninių parduotuvių nuomojasi daiktų saugyklas savo prekėms sandėliuoti – tai puiki išeitis nenorint per daug išlaidauti ar įsipareigoti ilgalaikei patalpų nuomai. Daiktų saugyklos gali padėti verslams optimizuoti užsakymų vykdymą ir prekių pristatymą.

 

Mažmeninė prekyba

Mažmeninės prekybos verslams sezoninių prekių sandėliavimas dažnai tampa iššūkiu. Daiktų saugyklos suteikia galimybę saugoti prekes patogiai ir saugiai ne sezono metu, kol jos vėl tampa reikalingos.

 

Statybos ir rangos įmonės

Statybų sektoriaus verslai dažnai susiduria su didelių gabaritų įranga, kuri nėra naudojama kasdien. Tokiu atveju daiktų saugykla gali tapti praktišku sprendimu, leidžiančiu saugiai laikyti reikiamą įrangą. Šiuolaikinės daiktų saugyklos yra aprūpintos pažangiomis saugumo funkcijomis – visą parą veikiančios vaizdo stebėjimo sistemos, signalizacija, bei individualiais kodais kontroliuojama prieiga, kuri garantuoja verslui dar daugiau saugumo. 

 

Renginių planuotojai ir maitinimo įmonės

Šio tipo verslai dažnai turi nemažai įvairių daiktų, kurie būna reikalingi tik kartais – tai gali būti dekoracijos ar maitinimo įranga. Daiktų saugyklos šioms įmonėms tampa tikru išsigelbėjimu, nes galima tvarkingai ir saugiai laikyti daiktus, kuriuos bet kada prireikus nesunku pasiimti. 

 

Laisvai samdomi specialistai ir nuotoliu dirbantys darbuotojai

Pandemija pakeitė daugelio verslų kasdienybę, ir daug vilniečių savo darbo vietas perkėlė į namus. Nors darbas iš namų turi daug privalumų, jis taip pat sukelia tam tikrų iššūkių, įskaitant erdvės trūkumą namuose, kuris gali apsunkinti darbui skirtos įrangos talpinimą. Laimė, daugeliui laisvai samdomų specialistų ir nuotoliu dirbančių darbuotojų daiktų saugyklos gali pasiūlyti sprendimus šioms problemoms. Mūsų komanda siūlo įvairių dydžių sandėliukus, pritaikytus prie individualių poreikių, bei patogią prieigą. Daiktų saugykla gali padėti nuotoliu dirbantiems specialistams išvengti nereikalingos netvarkos ir išlaikyti produktyvią darbo aplinką.

 

Daiktų saugyklų privalumai vilniečių verslams

SPACE24 daiktų saugykla, nuolat stebima visą parą veikiančiomis vaizdo kameromis.

Daugybė sostinėje įsikūrusių verslų naudojasi daiktų saugyklų paslaugomis savo prekių atsargoms ar įrangai laikyti. Visgi, kuo ši paslauga gali būti naudinga Jūsų verslui? Priklausomai nuo individualių poreikių, daiktų saugykla verslui gali palengvinti ir efektyvinti kasdienę veiklą, prisidėdama prie veiklos augimo.

 

Finansiškai prieinamas sprendimas

Lyginant su didelių sandėlių nuomos ar papildomo ploto pirkimo išlaidomis, daiktų saugykla verslui yra ypač ekonomiškas variantas. Tai puikiai tinka verslams, kurie nori susitelkti į veiklos plėtrą per daug neišlaidaudami papildomiems dalykams, taip pat tiems, kurie ieško lanksčių nuomos sąlygų. 

 

Efektyvi apsauga

Jūsų turto saugumą užtikrina įvairios apsaugos priemonės: vaizdo stebėjimo kameros, signalizacija, elektroniniai įėjimo sprendimai ir asmeninės spynos. Efektyvūs apsaugos sprendimai leidžia verslams jaustis ramiai, kad jų turtas ir svarbūs dokumentai bus tinkamai apsaugoti nuo piktavalių rankų.

  

Jokių nereikalingų daiktų Jūsų darbo erdvėje

Daiktų saugyklos puikiai išsprendžia problemas tiems, kurie nori tvarkingos darbo aplinkos be papildomų, ne kasdien naudojamų ar daug vietos užimančių daiktų.  

 

Lanksti ir patogi prieiga

Vienas geriausių dalykų, kalbant apie daiktų saugyklas, yra lankstumas, kurį Jūs gaunate naudodamiesi šia paslauga. Be jokių sunkumų galite bet kada iš saugyklos pasiimti Jums reikalingus daiktus ar atvežti papildomų. Tai ypač svarbu augančiam verslui, kuriam taip pat bet kada gali prireikti persikelti į didesnį sandėliuką – tai taip pat lengva padaryti.  

 

Apsaugo aplinkos pokyčiams jautrius daiktus

Verslams, dirbantiems su prekėmis, kurios yra jautrios oro temperatūros kaitai ar bijo drėgmės, daiktų saugyklos, kuriose yra klimato kontrolė, yra tikras išsigelbėjimas. Tai apsaugos nuo sugadinimo elektronikos prekes, vaistus ir meno dirbinius. 

 

Lengvas atsargų valdymas ir organizavimas

Turint prekių atsargas vienoje vietoje galima efektyviau vykdyti veiklą. Tai supaprastinta įvairius organizacinius procesus ir galiausiai netgi prisideda prie malonios kliento patirties sukūrimo, nes lengviau valdydami prekių srautus galėsite greičiau atsakyti į jų užklausas bei išsiųsti prekes. 

 

Kaip išsinuomoti daiktų sandėliuką Jūsų verslui: žingsnis po žingsnio

Elektroninės prekybos įmonė persikelia į SPACE24 daiktų saugyklą savo įrangos saugojimui.

Išsinuomoti daiktų saugyklą Jūsų verslo reikmėms yra labai paprasta ir tai gali labai palengvinti Jūsų veiklą. Štai keletas žingsnių, kurių reikėtų imtis: 

 

1. Pasirinkite sandėliuko dydį

Pirmiausia Jums reikia nuspręsti, kokio dydžio sandėliuko reikia, kad būtų patogu juo naudotis ir jis atitiktų visus Jūsų poreikius. Jei nesate tikri dėl reikiamo dydžio, peržiūrėkite „SPACE24“ parengtą sandėliuko dydžio pasirinkimo vadovą – jis padės lengviau apsispręsti. 

 

2. Gaukite kainos pasiūlymą

Išsirinkus reikiamą daiktų saugyklos dydį, kitas aktualus dalykas – kaina. Paprastai klientams siūlomi individualiai jų poreikius atitinkantys sprendimai. Gavus kainos pasiūlymą, tereikia pasirašyti lanksčią nuomos sutartį, kuri taip pat bus pritaikyta pagal Jūsų poreikius – nesvarbu, ieškote trumpalaikės ar ilgalaikės nuomos. 

 

3. Laikas įsikelti

Sutvarkę reikiamus dokumentus, galite pradėti naudotis daiktų saugyklos paslaugomis ir perkelti į ją savo turtą. 

 

Susidomėjote? „SPACE24“ gali Jums pasiūlyti įvairių dydžių daiktų saugyklas ir lanksčias nuomos sąlygas, atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius. Užpildykite  užklausos formą arba susisiekite su mūsų komanda tel. nr. +370 600 100 09 ir sužinokite daugiau apie galimybes Jūsų verslui. 

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu