Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Išsamus gidas, kuris padės išsirinkti daiktų saugyklą Jūsų elektroninei parduotuvei

moters pakavimo dėžė

Sparčiai populiarėjanti internetinė prekyba suteikia daugiau laisvės ir pasirinkimo ne tik pirkėjams, bet ir verslo savininkams. Turėdami savo elektroninę parduotuvę, sutaupote maksimaliai efektyviai išnaudodami darbuotojų, nuomojamų patalpų ir kitus resursus.

Daugelis elektroninių parduotuvių įkūrėjų pradeda savo verslą ir sandėliuoja prekes tiesiog savo namuose. Ilgainiui, verslui augant ir plečiantis tai nėra pats patogiausias būdas. Nepaisant to, nuomotis didelį sandėlį ar parduotuvę dažnam verslui yra per brangu.

Šiame straipsnyje aptarsime daiktų saugojimo alternatyvą – sandėliukų nuomą daiktų saugykloje. Čia sužinosite, kokie yra tokio daiktų sandėliavimo privalumai Jūsų verslui ir kaip išsirinkti geriausią saugyklą.

Kas yra daiktų saugykla?

Daiktų saugykla siūlo patalpas daiktų sandėliavimui, kuriose galite saugiai palikti savo asmeninį ar įmonės turtą. Sandėliukų nuomos paslaugų teikėjai užtikrina patalpų saugumą ir priežiūrą, todėl Jums nereikia jaudintis dėl saugomų daiktų.

Vienas iš pagrindinių daiktų saugyklos privalumų yra tas, jog joje saugodami daiktus, jausitės lyg juos laikytumėte savo asmeniniame sandėlyje, tik su geresne apsauga. Tai patogus būdas rasti daugiau vietos elektroninės parduotuvės prekėms ir jas pasiekti bet kada prireikus.

Kaip veikia sandėliukų nuoma?

Viskas prasideda nuo sandėliuko pasirinkimo. Tai padaryti galite išmatuodami savo prekių gabaritus ir sudarydami viso turto sąrašą. Tikėtina, jog su laiku keisis ir Jūsų saugomų prekių kiekis, todėl geriau rinktis šiek tiek didesnes patalpas, kad po kelių savaičių nereikėtų nuomotis papildomo ploto. Nuo sandėliuko dydžio priklausys jo kaina, tad gavę asmeninį pasiūlymą, galite pasirašyti nuomos sutartį ir atsivežti saugomus daiktus.

Pasirašius sutartį, Jums bus suteiktas unikalus prieigos PIN kodas, kuris leis tik Jums atidaryti Jūsų sandėliuką. Tuomet savo daiktus galite pasiekti kada panorėję.

Pasikeitus sandėliavimo ploto poreikiui, galite laisvai keisti sutartį, praplėsti nuomojamas patalpas ar jas sumažinti.

Kaip išsirinkti daiktų saugyklą elektroninės parduotuvės prekėms?

Renkantis daiktų saugyklą, labai svarbu atkreipti dėmesį į:

  • Saugumą – rinkitės paslaugos teikėją, kuris garantuos visapusę ir nuolatinę saugyklos patalpų apsaugą. Jūs neturėtumėte sukti galvos dėl savo inventoriaus saugumo. Pasidomėkite, ar saugykloje yra įdiegtos vaizdo stebėjimo kameros, elektriniai vartai, ar jose budi apsaugos darbuotojai ir naudojamos kitos saugumo sistemos.
  • Lokaciją – vieta, kurioje yra įsikūrusi saugykla labai svarbi, nes jei kas kartą prireikus išsiųsti prekes klientams, Jums reikės kelias valandas praleisti kelyje, taip tik iššvaistysite brangų laiką. Rinkitės patogią vietą, kuri būtų arti Jūsų bei patogiai pasiekiama kurjerio paslaugų tiekėjams.
  • Darbo laiką – daugelis saugyklų leidžia į sandėliuką patekti tik jų darbo laiku. Kadangi Jūsų prekės yra Jūsų darbas, svarbu, kad sandėliukų centras siūlytų patogias darbo valandas. Įsitikinkite, jog saugykla dirba ilgiau ir veikia savaitgaliais.
  • Temperatūros ir drėgmės kontrolę – nieko nėra blogiau nei sugadinta produkcija. Pelėsis, drėgmė ar kita žala gali sugadinti Jūsų prekes ir jos bus nebetinkamos pardavimui. Todėl pasitikslinkite, ar Jūsų pasirinkta saugykla užtikrina klimato kontrolę patalpose.

Kodėl internetinės prekybos įmonėms verta rinktis sandėliukų nuomą?

Paskatinti augančio poreikio patikimai sandėliukui nuomai Vilniuje, įkūrėme modernią SPACE24 daiktų saugyklą. Čia galite saugoti tiek asmeninius, tiek savo įmonės daiktus ar kitą brangų turtą. Mes norime palengvinti Jūsų verslo valdymą, todėl siūlome patogias elektroninės parduotuvės prekių sandėliavimo paslaugas. Žemiau pateikiame kelis mūsų saugyklos privalumus Jūsų verslui.

Nereikia papildomai rūpintis išsinuomotomis patalpomis

Patalpų nuomos paieškos atima daug laiko ir energijos. Jūsų internetinės parduotuvės prekės yra Jūsų pragyvenimo šaltinis, todėl joms turite rasti saugias, prieinamas ir patikimas patalpas. Visa patalpų priežiūra ir saugumas krenta ant Jūsų pečių.

Tuo tarpu daiktų saugykloje viskuo pasirūpina paslaugos teikėjas, Jums tereikia išsirinkti sandėliuką, pasirašyti nuomos sutartį ir apdrausti prekes. Taip būsite ramūs, jog Jūsų parduotuvės turtas yra patikimose rankose.

Sutaupote pinigų

Sandėliukų nuoma daiktų saugykloje yra prieinama alternatyva prekių laikymui. Dažniausiai sandėliukų nuomos mėnesio kaina yra mažesnė nei ta, kurią mokėtumėte nuomodami parduotuvės patalpas. Jums taip pat nereikia papildomai mokėti už apsaugą ir saugos įrangą.

Galite laisvai keisti sandėliuką

SPACE24 daiktų saugykloje galite lanksčiai keisti sutarties terminus ir persikelti į didesnį ar mažesnį sandėliuką. Galbūt Jūsų prekyba išaugo dvigubai ir Jums reikia papildomos vietos – ne bėda, nes mūsų saugykloje gausite platų patalpų pasirinkimą, tad lengvai rasite daugiau vietos savo prekėms.

Apsauga

Daiktų saugykla turi suteikti aukščiausią įmanomą 24/7 patalpų apsaugą. SPACE24 patalpose yra įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, elektriniai vartai, be to, patalpas stebi saugos tarnybos. Taip pat kiekvienam klientui suteikiame tik jam sukurtą prieigą su individualiu PIN kodu prie savo sandėliuko. Todėl Jums nereikia papildomai leisti pinigų apsaugos priemonėms ar jaudintis, kad kažkas gali nutikti Jūsų daiktams.

Lengvai pasiekiama

Vienas iš pagrindinių klausimų kylančių elektroninių parduotuvių savininkams – kaip pasiekti saugomus daiktus, užsakymo vykdymo metu. Mūsų sandėliukų nuoma yra įsikūrusi centrinėje Vilniaus dalyje, patalpos yra lengvai pasiekiamos tiek Jums, tiek prekių pristatymo kurjeriams. Be to, mūsų patalpos yra Jums pasiekiamos nuo 6 valandos ryto iki vidurnakčio bei savaitgaliais. Savo prekes galite pasiekti ir išsiųsti klientams Jums patogiu metu.

Priemonės prekių transportavimui

Mūsų biure rasite vežimėlius ir krovimui bei transportavimui pritaikytas priemones, kurios padės be vargo perkelti prekes. Tad jei prekiaujate didesnių gabaritų gaminiais, nesijaudinkite, nes mes viską turime po ranka.

Idealu prekiaujant sezoninėmis prekėmis

Jei prekiaujate sezoninėmis prekėmis ar dovanomis, tikėtina, jog didžiąją metų dalį pardavimai yra lėtesni, nepaisant to, Jūsų gaminius reikia sandėliuoti. Nuomotis visą parduotuvę vien sezoninėms prekėms gali nebūti labai racionalus ir finansiškai efektyvus sprendimas, nes išleisite daug pinigų patalpų nuomai.

Daiktų saugykla siūlo priimtinas ir lanksčias sąlygas, užtikrindama tinkamą patalpų priežiūrą, apsaugą, temperatūros ir drėgmės kontrolę. Ne sezono metu Jūs būsite ramūs, jog Jūsų sezoninės prekės yra saugios visus metus.

Kaip veikia prekių pristatymas ir lankymas SPACE24 saugykloje?

Tikimės, jog nusprendėte savo prekes patikėti mūsų daiktų saugyklai. Tai – patogus ir saugus būdas sandėliuoti elektroninės parduotuvės inventorių. Jums tereikia pasirašyti nuomos sutartį ir pristatyti turimą turtą. SPACE24 visiems savo klientams siūlo privačią stovėjimo aikštelę ir daiktų išsikrovimo zoną po stogu. Joks lietus ar sniegas neapgadins Jūsų produkcijos.

Daiktus atvežti galite Jums patogiu laiku. Į savo saugyklą galite patekti visomis savaitės dienomis nuo 6 valandos ryto iki 12 valandos nakties. Jums bus suteiktas unikalus prieigos PIN kodas, tad be jokio vargo savarankiškai pasieksite savo daiktus.

Sandėliukų nuoma verslui Vilniuje

Mes įkūrėme SPACE24 siekdami sukurti patogias sąlygas saugoti tiek Jūsų asmeninius, tiek verslo daiktus. Nuo šiol, Jums nebereikia sukti galvos, kur palikti elektroninės parduotuvės prekes ir nerimauti dėl savo turto. Mes pasirūpinsime Jūsų internetinės parduotuvės prekėmis už Jus. Jums tereikia pasirašyti nuomos sutartį ir atvežti savo prekes. Visa kita – mūsų darbas.

Apsilankykite mūsų saugykloje ir patys įsitikinkite sandėliukų nuomos privalumais verslui.

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu