Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Sandėliukas nuomai Lietuvoje: ką turėtumėte žinoti prieš pasirašydami sutartį?

Darbuotoja transportuoja dėžes

Sandėliuko nuomos Jums gali prireikti dėl įvairių priežasčių. Vieni patalpas renkasi laikinai nuomai, kol jie keliauja, renovuoja namus, kraustosi gyventi į naują vietą. 

Kitiems svarbiau vieta, kurioje ilgą laiką galėtų saugiai sandėliuoti mažiau naudojamą turtą: sezoninius daiktus, sporto įrangą, namų papuošimus, vaikų žaislus, įmonės turtą ir t.t. 

Lietuvoje vis daugiau žmonių turtą sandėliuoja savarankiškose daiktų saugyklose, nes jos kainuoja pigiau nei įprasta ilgalaikė buto, garažo ar sandėlio nuoma. Be to, Jums nereikia nerimauti dėl patalpų saugumo ir priežiūros. 

Sandėliukų nuoma yra prieinamas sprendimas visiems, bet jei norite gauti geriausią pasiūlymą, turite žinoti, ko ieškote. Šiame straipsnyje rasite svarbiausius aspektus, kuriuos svarbu žinoti prieš renkantis daiktų saugyklą, kad gautumėte geriausią sandėlio nuomos pasiūlymą.

 

Sandėliukas nuomai: 5 dalykai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti

Pora planuoja daiktų sandėliavimą

Sandėliukų nuoma yra sukurta Jūsų patogumui ir ramybei. Tačiau tam, kad ši paslauga Jums pasiteisintų, turėtumėte pasiruošti ir apgalvoti kodėl ir kuriam laikui planuojate naudotis sandėliuku bei kokių papildomų paslaugų tikitės. 

1. Saugyklos poreikis

Prieš skubėdami atsikratyti daiktų pertekliaus, apgalvokite:

 • Kiek ir kokių daiktų saugosite – nuo nuosavybės tipo priklausys saugyklos patalpų dydis ir papildomos paslaugos. Tarkime, planuojate sandėliuoti brangią elektroniką, svarbius dokumentus ir panašų turtą, tada Jums reikia saugyklos, kuri užtikrintų aukštą apsaugą. 
 • Ar sandėliuosite asmeninius daiktus, verslo turtą ar transporto priemones, baldus ir buitinę techniką. Tuomet turite įsitikinti, jog Jūsų pasirinkta daiktų saugykla leidžia sandėliuoti tokio tipo nuosavybę ir užtikrina visas tam būtinas sąlygas.
 • Sandėliavimo trukmė – nuomojantis sandėliuką daiktų saugykloje, vienas iš pagrindinių privalumų yra šios paslaugos lankstumas. Daugelis saugyklų siūlo neterminuotas sutartis, todėl Jums nereikia įsipareigoti ilgam laikui ir patalpas nuomotis mažiausiai metams. Tačiau nuo nuomos trukmės priklauso kaina – kartais nuomodamiesi metams ar ilgiau galite pasinaudoti papildomomis nuolaidomis ir pasiūlymais.
 • Kokio tipo saugyklą rinktis – vienos saugyklos siūlo lauko garažus, kuriuose patogu laikyti transporto priemones, lauko baldus, sodo reikmenis. Jos Jums gali netikti, jei sandėliuojate vidaus baldus, elektroniką ar įmonės dokumentus, tokiu atveju geriau rinktis viduje įrengtus sandėliukus.

 

2. Lokacija ir prieiga prie daiktų

Galbūt sandėliuojamų daiktų Jums nereikės kiekvieną dieną, bet geriau rasti saugyklą, kuri yra netoli Jūsų namų ar darbo. Daugelis daiktų saugyklų Lietuvoje yra įsikūrusios užmiesčiuose arba pramoniniuose miestų rajonuose. Jei Jums kiekvieną kartą prireikus daiktų, reikės kelias valandas praleisti kelyje, geriau rinktis arčiau esančią alternatyvą. 

Lokacija yra itin svarbi internetinės prekybos verslams, kurie sandėliuoja prekes daiktų saugykloje. Jums svarbu, kad tiek Jūs, tiek kurjerio paslaugų teikėjai galėtų lengvai pasiekti saugyklą ir prekes pristatyti pirkėjams kuo greičiau.

Saugyklos darbo laikas ir prieiga – kitaip nei nuomojantis patalpas savarankiškai, daiktų saugykla turi lankymo valandas. Dažniausiai prieiga yra ribojama nakties metu, siekiant užtikrinti visų klientų turto saugumą. Todėl, jei dirbate iki vėlumos ar atvažiuoti galite tik savaitgaliais, turite rasti saugyklą, kuri dirba Jums prieinamomis valandomis ir savaitės dienomis. 

 

3. Patalpų apsauga

Nesvarbu, kokius daiktus sandėliuojate, Jūs norite, kad jie būtų saugūs. Nors daugelis daiktų saugyklų siūlo patalpų apsaugą, paslaugos teikėjas turėtų užtikrinti:

 • Patikimas apsaugos sistemas – nuo vaizdo stebėjimo kamerų, signalizacijos, dūmų detektorių, elektrinių vartų iki nuolatos budinčių apsaugos tarnybų. Taip ne tik maksimaliai sumažinama incidentų tikimybė, bet ir įvykus nusikaltimui, galima greitai reaguoti ir atsekti jo priežastį. 
 • Patalpos turėtų būti gerai apšviestos, ypatingai, jei saugykla dirba naktį. Taip ne tik jausitės saugiau, bet ir žinosite, kad viską stebi vaizdo kameros ir būsite užtikrinti, kad nė menkiausia detalė nepraslysta pro saugos tarnybų akis. 
 • Prieiga prie Jūsų asmeninio sandėlio – tik Jūs ir Jūsų patikėti asmenys gali prieiti prie Jūsų turto. Tai geriausiai užtikrina dvigubos prieigos sistemos. Tarkime, sandėliukas turi PIN kodo prieigą kartu su pakabinama spyna ar biometrinių duomenų skaitytuvu, taip garantuojamas aukščiausio lygio saugumas.

 

4. Papildomos paslaugos ir priemonės

žmogus pakuoja daiktus

Kaip jau minėjome pirmame punkte, kai kuriems daiktams privalu rasti patalpas, kuriose būtų tinkamos oro ir drėgmės sąlygos. Todėl rinkdamiesi daiktų saugyklą, atsižvelkite ar paslaugos teikėjas siūlo klimato kontrolę.

Klimato kontrolė padeda palaikyti tinkamą temperatūros ir drėgmės lygį, išvengiant turto žalos. Galbūt norite sandėliuoti paveikslus ar kitus kolekcionuojamus daiktus, kurių išlaikymui būtina speciali temperatūra ir drėgmės lygis? Tinkama daiktų saugykla padės pasirūpinti Jūsų turtu.

Jei Jums yra tekę pervežti didelius baldus ir buitinę techniką, tuomet žinote, kiek galvos skausmo ir fizinės jėgos tai reikalauja. Pasidomėkite, ar Jūsų pasirinkta daiktų saugykla siūlo pagalbines daiktų pervežimo priemones. Vežimėliai, palečių keltuvai ir kitos pagalbinės transportavimo priemonės gali ženkliai sutrumpinti ir palengvinti daiktų pervežimo procesą. 

Jūsų patogumui daiktų saugykla turėtų turėti arti esančią stovėjimo aikštelę ir galimybę daiktus iškrauti po stogu. Jūs nenorite dvidešimt minučių ieškoti, kur pastatyti automobilį ir pernešti baldus lyjant ar sningant. Tinkama saugykla turėtų užtikrinti patogų privažiavimą ir turto apsaugą, kol jį transportuojate.

Kalbant apie turto apsaugą, daugelis saugyklų prašo įsigyti turto draudimą. Jo kaina priklauso nuo paslaugos teikėjo ir sandėliuojamų daiktų, bet tai būtina priemonė visiškam Jūsų turto saugumui. Rinkitės daiktų saugyklą, kuri siūlo turto draudimą, taip viską galėsite susitvarkyti vietoje be papildomų rūpesčių.

5. Kaina ir sutarties sąlygos

Dauguma daiktų saugyklų siūlo neterminuotas sutartis, kurias galite pasirašyti vienam mėnesiui ir pratęsti tiek laiko, kiek Jums reikia. Lanksti sutartis turi privalumų, nes Jūs mokate tik už tą laikotarpį, kurį naudojatės saugyklos patalpomis. Kitaip nei nuomojantis ilgalaikes patalpas, visos papildomos paslaugos kaip apsauga, valymas, vėdinimas, komunaliniai mokesčiai yra įtraukti į bendrą paslaugos kainą.

Todėl kai planuojate pasirašyti sutartį, atidžiai ją perskaitykite ir susipažinkite su sutarties keitimo, nutraukimo ir sutrumpinimo sąlygomis, baudomis ir pan. Taip žinosite, ko tikėtis ir galėsite išvengti papildomų išlaidų.

 

Kur išsinuomoti sandėliuką Vilniuje?

Sandėliukų nuoma sparčiai populiarėja Lietuvoje ir nenuostabu, nes tai patogus būdas pasirūpinti savo daiktais. Jei ieškote patikimos sandėliukų nuomos, kurioje ramia širdimi galėtumėte palikti net ir brangiausius daiktus ir turtą – apsilankykite mūsų daiktų saugykloje Vilniuje, Rinktinės 48B gatvėje.

Mes siūlome:

 • 24/7 patalpų apsaugą, modernias saugumo sistemas, budinčių saugos tarnybų veiklą
 • Klimato kontrolę, dūmų detektorius, vėdinamas patalpas ir visų patalpų apšvietimą
 • Lanksčias sutartis be jokių paslėptų mokesčių ar užstato
 • Patogią prieigą prie Jūsų turto kiekvieną savaitės dieną

 

Susisiekite su mumis arba užsukite į mūsų biurą, kuriame mūsų konsultantai padės Jums išsirinkti tinkamiausią sandėliuką Jūsų turtui. Laukiame Jūsų!

 

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu