Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Patalpų gidas: Kaip išsirinkti tinkamą daiktų saugyklos dydį?

 

Kraustotės iš vienos vietos į kitą? O gal norite atlaisvinti per daug apkrautą erdvę ir ieškote papildomos daiktų saugyklos Vilniuje? Atskira erdvė šiose situacijose yra puikus sprendimas, tačiau tinkamai įvertinti erdvės poreikį ir išsirinkti Jums tinkamiausią daiktų saugyklos dydį nelengva – ypač jei tai darote pirmą kartą. Tad jei nenorite mokėti už perteklinę erdvę, tačiau tuo pačiu nerimaujate, kad galbūt pasirinkta daiktų saugykla bus per maža Jūsų poreikiams, šis gidas – kaip tik Jums. Čia rasite pagrindinius kriterijus ir naudingus patarimus, kaip išsinuomoti tinkamo dydžio sandėliuką Jūsų daiktams ir biudžetui.

Kodėl svarbu tinkamai įvertinti daiktų saugyklos dydį?

Eilė raudonų durų sandėliukų SPACE24 daiktų saugykloje.

Visų pirmiausia tinkamo daiktų saugyklos dydžio pasirinkimas užtikrina optimalų vertės ir kainos santykį. Tačiau nors biudžetas yra svarbus veiksnys, taip pat svarbu rasti pusiausvyrą, kuri atitiktų Jūsų saugojimo poreikius ir nesukeltų jokio papildomo streso, kuris gali ištikti supratus, kad erdvės yra per mažai, o daiktų – per daug. Pasirinkę tinkamo dydžio daiktų saugyklą, Jūs: 

 

Sutaupysite pinigų

Pasirinkę per didelę daiktų saugyklą, permokėsite už Jums reikalingą paslaugą, o  pasirinkus per mažą gali tekti ieškoti dar vienos papildomos erdvės arba skirti papildomo laiko ir pastangų, kad atrastumėte laisvą didesnę erdvę ir perkeltumėte saugomus daiktus į ją. Abu scenarijai yra nenaudingi, tad skirti laiko tiksliam įsivertinimui – ne svarbu, o tiesiog būtina.

 

Lengviau išlaikysite tvarką ir bet kada rasite reikiamus daiktus

Daiktų saugykloje, kurios erdvė proporcinga saugomų daiktų kiekiui, lengvai galėsite sukurti sandėliavimo tvarką – sistemą, pagal kurią surūšiavę daiktus visada greitai rasite tai, ko reikia. Pavyzdžiui, tam, kad surastumėte žygio batus ar palapinę tereiks atidaryti krepšį su visais stovyklavimo aksesuarais, o ne nukelti nuo jų dar ir vintažinį močiutės veidrodį ir šviestuvą iš Jūsų vaikystės kambario. Taip sutaupysite daug laiko – ypač apsilankę sandėliuke su konkrečiu tikslu, nes visi čia esantį daiktai bus šalia vienas kito.

 

Išlaikysite optimalią saugomų daiktų būklę

Būtinybė dėti daiktus keliais aukštais ne tik apsunkina bet kokios tvarkos kūrimą, bet ir padidina tikimybę, kad daiktai bus pažeisti: subraižyti, sudaužyti, įlenkti ir pan. Pasirinkę tinkamą daiktų saugyklos dydį sukursite palankią aplinką savo daiktams ir geriau išsaugosite jų ilgaamžiškumą. 

 

Į ką atsižvelgti renkantis sandėliavimo erdvės dydį?

Tinkami erdvės išmatavimai – pirmas, tačiau ne vienintelis žingsnis. Svarbiausia strategiškai įsivertinti, kaip išnaudosite turimą erdvę ir kaip joje sąveikaus skirtingi daiktai, kuriuos planuojate ten laikyti. Taikliau įsivertinti Jums padės šie trys klausimai:

 

  • Ką norite saugoti? Šio sąrašo viršuje turėtų atsidurti dideli daiktai: sofa, šaldytuvas, dviratis ir pan. Tuomet galėsite geriau suvokti, kiek paviršiaus ploto prireiks didžiausiems daiktams ir įvertinti, ant ko galima dėti kitus, smulkesnius daiktus ir kuriems papildomiems daiktams prireiks ploto ant žemės. Taip pat nepamirškite atskirai įvertinti ir nestandartinių formų ir dydžių – jiems prireiks papildomos erdvės ir gero strateginio išdėstymo, kad išlaikytumėte patogią prieigą.

 

  • Kokia bus sandėliavimo trukmė? Tai vienas iš pagrindinių kriterijų, tačiau į trukmę dažnai pamirštama atsižvelgti. Ieškote trumpalaikio saugojimo paslaugos? Tokiu atveju galima daiktus sudėti glaudžiau. O jei saugosite metus ar ilgiau, būtina apsvarstyti daiktų išdėstymą (kad visada galėtumėte patogiai prieiti ir pasiimti tai, ko reikia) ir ilgaamžiškumą (trapius daiktus atskirai supakuoti ir atrasti jiems saugią, stabilią poziciją, kad būtų išvengta žalos sandėliavimo laikotarpiu).

 

  • Kaip dažnai planuojate apsilankyti daiktų saugykloje? Jeigu planuojate apsilankyti dažniau, svarbu išdėstyti daiktus taip, kad lengvai galėtumėte pasiekti tai, ko reikia. Tokiu atveju patogiau pasirinkti šiek tiek didesnę sandėliavimo erdvę.

 

Daiktų saugyklų dydžiai ir pavyzdžiai, ką galite jose sutalpinti

Modernios daiktų saugyklos Vilniuje, tokios kaip SPACE24, gali pasiūlyti labai įvairių dydžių sandėliukus, pritaikytus verslui in individualiam naudojimui. Nuo mažiausių  1-3 msandėliukų dokumentams ir dėžėms iki ypatingai erdvių daiktų saugyklų augantiems verslams, čia atrasite erdvę, puikiai pritaikytą būtent Jūsų poreikiams.

 

Populiariausi daiktų saugyklų dydžiai ir pavyzdinis jų turinys: 

 

Išsamus gidas: Kokie daiktai telpa į įvairius SPACE24 sandėliukų dydžius.

Vis dar nesate tikri kaip išsirinkti tinkamą daiktų saugyklos dydį?

Jei vis dar turi abejonių, kuris daiktų saugyklos dydis geriausiai atitiks Jūsų poreikius, apsilankykite čia ir pamatykite kiekvieno dydžio vizualizaciją kartu su daiktais, kuriuos patogiai galėsite ten sutalpinti.

Norite asmeninio patarimo? Mes – visada pasiekiami! Susisiekite su mūsų komanda telefonu +370 600 10009 ir patarsime, kuris sandėliuko dydis Jums tinkamiausias.

SPACE24 rasite platų daiktų saugyklų dydžių pasirinkimą ir lanksčias nuomos sąlygas. Pasirinkę mus, visada rasite geriausią išeitį pagal Jūsų individualius ar verslo poreikius. Išsirinkite savo daiktų saugyklą vos keliais mygtuko paspaudimais arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir gaukite individualų sprendimą.

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu