Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Ekspertų patarimai, kaip rasti sandėliukų nuomą Vilniuje už prieinamą kainą

pora persikrausto į naujus namus

Svarstote, kur palikti nenaudojamus daiktus? Per daug daiktų gali apsunkinti Jūsų persikraustymą į naujus namus, kelionių ar studijų planus. Gera žinia, jog Vilniuje daugėja daiktų saugyklų, kurios ne tik siūlo daiktų sandėliavimo paslaugas, bet ir pasirūpina Jūsų turto priežiūra ir saugumu. 

Šiame straipsnyje išsiaiškinsite, kas yra daiktų saugykla ir rasite SPACE24 ekspertų patarimų, kaip išsirinkti patikimą sandėliukų nuomą Vilniuje už geriausią kainą.

 

Kas yra daiktų saugykla?

Daiktų saugykla dar vadinama sandėliukų nuoma, tai paslauga, kuri suteikia sandėliavimo patalpas privatiems asmenims ir verslui. Kitaip nei nuomojantis patalpas garaže ar atskirame sandėlyje, daiktų saugykla pasirūpina sandėliukų apsauga ir nuolatine priežiūra už Jus. 

SPACE24 daiktų saugykla Vilniuje neseniai atvėrė duris visiems ieškantiems daugiau vietos savo daiktams. Mes siūlome platų patalpų pasirinkimą tiek kasdienių daiktų saugojimui, tiek verslo ir internetinės prekybos prekių sandėliavimui. 

 

Kaip rasti nebrangią daiktų saugyklą Vilniuje?

Vilniaus panorama

Daiktų saugyklos kaina priklauso nuo paslaugos teikėjo, patalpų dydžio, sutarties trukmės ir papildomų paslaugų. Jei norite rasti daiktų saugyklą Vilniuje gera kaina, paruošėme kelis patarimus nuo ko pradėti sandėlių nuomos Vilniuje paieškas.

 

Išgryninkite savo poreikius

Nuspręskite kiek, kokių ir kokio dydžio daiktų sandėliuosite. Sudarykite sąrašą visų saugomų daiktų, taip tiksliau žinosite, kokio dydžio patalpų Jums reikia.  

Pagalvokite, ar Jūsų saugomiems daiktams svarbu palaikyti pastovią aplinkos temperatūrą ir drėgmės lygį, ar saugote konfidencialius, ar aukštos vertės daiktus. Nuo to priklausys, kokias papildomas paslaugas, turto apsaugą ir draudimą bei patalpų klimato kontrolę rinksitės. 

Taip pat preliminariai nustatykite, kiek laiko planuojate sandėliuoti daiktus. Nuo sutarties trukmės gali kisti ir sandėlių nuomos kaina. Žinodami savo lūkesčius išsirinksite tik tas paslaugas, kurių Jums iš tiesų reikia ir nepermokėsite už patalpas ar paslaugas, kuriomis nesinaudojate.

 

Peržiūrėkite vietines daiktų saugyklas Vilniuje

Sostinėje rasite ne vieną daiktų saugyklą, todėl siūlome pradėti nuo sandėliukų nuomos Vilniuje sąrašo. Vienas patogiausių būdų ieškoti daiktų saugyklų Vilniuje yra „Google Maps” programa, suvedus frazę „daiktų saugykla Vilnius”. 

Pagal ją rasite arčiausiai Jūsų namų ar biuro esančias daiktų saugyklas. Papildomai galite išbandyti paiešką socialiniuose tinkluose ar pasiklausinėti pažįstamų. Turėdami saugyklų sąrašą, galite palyginti jų siūlomas paslaugas:

 • Patalpų apsaugą ir priežiūrą;
 • Lankymo laiką ir biuro darbo valandas;
 • Sutarties sąlygas, papildomus mokesčius ir lankstumą;
 • Papildomas paslaugas kaip turto draudimas, pakavimo ir transportavimo priemonės ir pan.

 

Išsirinkite tinkamo dydžio saugyklą

Ne visos daiktų saugyklos siūlo įvairių dydžių sandėlius. Vienos suteikia tik mažas patalpas keliems asmeniniams daiktams, kitos orientuojasi į verslo klientus ir didelių gabaritų daiktų sandėliavimą. Atidžiai peržiūrėkite išsirinktų paslaugų teikėjų siūlomus sandėliukus ir įsitikinkite, jog jie atitinka Jūsų poreikius.

Jei į Vilnių atvykote studijuot, Jūsų daiktams gali užtekti mažų ar vidutinio dydžio patalpų. Tuo tarpu verslo klientai dažniau renkasi dideles patalpas visoms verslo reikmėms.

 

Gaukite kainos pasiūlymą

Daiktų sandėliavimas yra individualus pasirinkimas, todėl ir paslaugos kaina turėtų būti pritaikyta Jūsų poreikiams. Net jei ir daiktų saugykla siūlo standartines kainas, susisiekite su įmone ir paklauskite apie individualų kainos pasiūlymą ir galimas nuolaidas. 

Patikima daiktų saugykla turėtų atsižvelgti į Jūsų poreikius, sutarties terminą, patalpų dydį, papildomas paslaugas ir pan., kad pasiūlytų atitinkamą kainą.

 

Susisiekite su įmonės konsultantais

Pirmą kartą daiktus paliekant daiktų saugykloje gali kilti neaiškumų. Nebijokite susisiekti su daiktų saugyklos darbuotojais ir pasikonsultuoti Jums rūpimais klausimais. 

SPACE24 daiktų saugykloje visuomet raginame klientus atvykti į mūsų biurą, kur mūsų konsultantai supažindins Jus su sandėliukais ir padės tiksliau išsirinkti patalpas, atitinkančias Jūsų lūkesčius. Susisiekite su mūsų konsultantais ir mes padėsime Jums rasti daugiau vietos Jūsų daiktams.

 

Kodėl nuomotis sandėliuką Vilniuje?

Sandėliukų nuoma yra ekonomiškas sprendimas gyvenantiems sparčiai augančioje šalies sostinėje. Šią paslaugą renkasi žmonės, ieškantys papildomos vietos daiktams, renovuojant namus, išvykus ar keičiantis jų gyvenimo aplinkybėms. 

Tai prieinama alternatyva studentams, kurie visus iš namų atsivežtus daiktus gali saugiai sandėliuoti vienoje vietoje. Verslai ir internetinės prekybos parduotuvės taip pat vis dažniau renkasi biuro reikmenis ir prekes sandėliuoti daiktų saugykloje ir taip sutaupyti. 

 

Daugiau erdvės Jūsų daiktams

dėžės paruoštos persikraustymui

SPACE24 daiktų saugykla Vilniuje siūlo įvairių dydžių sandėliukų Jūsų daiktams. Pas mus rasite daugiau nei 800 sandėliukų nuo 1m2 iki 60m², todėl čia galite sandėliuoti vos kelis daiktus ar didelių gabaritų įrangą, baldus, sezoninius daiktus ir pan. 

Kitaip nei garažo ar privataus sandėlio nuoma, daiktų saugykla viskuo pasirūpina už Jus. Jums nereikia nerimauti dėl daiktų saugumo, nes patalpose yra vaizdo stebėjimo kameros, signalizacijos, jas stebi saugos tarnybos. Be to, sandėliukuose yra įrengtos klimato kontrolės sistemos, užtikrinančios tinkamą temperatūrą ir drėgmės lygį.

 

Patogi lokacija ir prieiga prie sandėlių

Vilnius sparčiai plečiasi, todėl ieškodami kur sandėliuoti daiktus, turite atrasti patogią daiktų saugyklos lokaciją ir prieigą prie savo turto. Dėl šios priežasties SPACE24 įkūrėme centrinėj Vilniaus miesto dalyje, kurią lengva pasiekti tiek centre, tiek miegamuosiuose rajonuose gyvenantiems miestiečiams. 

Mes taip pat užtikriname patogią prieiga prie daiktų. Savo turtą pasiekti galite visomis savaitės dienomis nuo 6 valandos ryto iki 24 valandos nakties. Sužinokite daugiau apie daiktų sandėliavimo sąlygas.

 

Aukštas saugumas

Jei ieškote patikimos vietos savo daiktams, mūsų sandėliukų nuoma Vilniuje užtikrins Jūsų ramybę. Jums nereikia sukti galvos dėl apsaugos sistemų ar nerimauti dėl daiktų būklės, nes mūsų saugykloje yra įrengtos:

 • Vaizdo stebėjimo kameros
 • Signalizacijos
 • Dūmų detektoriai
 • Klimato kontrolės sistemos

 

Mes taip pat dirbame su apsaugo tarnybomis, kurios stebi ir užtikrina patalpų saugumą. Pasirašius sutartį, Jums bus suteiktas unikalus PIN kodas, su kuriuo tik Jūs galėsite pasiekti savo sandėliuką. Tam, kad būtumėte 100 proc. užtikrinti, jog Jūsų daiktai yra saugūs, juos galite apdrausti papildomu turto draudimu, kurį įsigysite mūsų biure.

 

Specializuotos sandėliavimo vietos

Mes siūlome penkių skirtingų tipų sandėlius:

 • S dydžio sandėliukus nuo 1 iki 3 m²
 • M dydžio sandėliukus nuo 4.5 iki 8 m²
 • L dydžio sandėliukus nuo 9 iki 10 m²
 • XL sandėlius nuo 10 iki 30 m²
 • XXL dydžio sandėlius nuo 30 iki 60 m²

 

Plačiau susipažinkite su mūsų sandėliukų dydžių gidu.

Mažuose sandėliukuose be problemų tilps Jūsų mokymosi priemonės, sezoniniai daiktai, sporto įranga. Didžiausi sandėliai gali talpinti didelę buitinę techniką, įmonės įrangą ar internetinės prekybos prekes.  

Galbūt Jūsų elektroninei parduotuvei reikia patalpos, kurioje galėtumėte sandėliuoti kelis šimtus vienetų kalėdinių dekoracijų. Vietoj to, jog prekėmis užkrautumėte namus ar išleistumėte pinigus parduotuvės nuomai, geriau jas saugiai laikyti daiktų saugykloje. Čia už Jus bus pasirūpinta saugumu ir patalpų klimato kontrole.

 

Prieinama kaina

Mes imamės visų įmanomų priemonių, kad Jūsų patirtis sandėliuojant daiktus mūsų saugykloje būtų kuo paprastesnė. Todėl siūlome lanksčias sutarties sąlygas ir galimybę sutartį pratęsti ir nutraukti Jums prireikus, keisti saugyklos patalpas, praplėsti ar sumažinti saugojimo vietą be jokių papildomų mokesčių.

Geriausia to dalis, jog kiekvienam klientui sudarome individualias sutartis ir kainos pasiūlymą, todėl mokate tik už patalpas ir papildomas paslaugas, kurias iš tiesų naudojate.

 

SPACE24 – daiktų saugykla Vilniuje arčiau Jūsų

Nuo šiol galite nebesijaudinti, kur laikyti daiktus, kuriems nebėra vietos namuose ar biure. Tuo pasirūpinsime mes. SPACE24 siūlo patogią ir prieinamą sandėlių nuomą Vilniaus rajone ir lanksčias sutarties sąlygas bei platų patalpų pasirinkimą visiem Jūsų poreikiams geromis kainomis. 

 Susisiekite su mumis arba apsilankykite mūsų biure ir kartu padėsime Jums išsirinkti tinkamą sandėliuką ir sukursime individualų kainos pasiūlymą

 

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu