Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Kas yra mini sandėliukas ir kokius daiktus galite jame sandėliuoti?

 

Ieškote vietos keliems asmeniniams daiktams? Svarbiems verslo dokumentams? O gal Jums reikia patikimos vietos, kurioje galėtumėte laikyti knygas ir kitas mokymosi priemones? 

Keliems smulkiems daiktams nesinori nuomotis viso didelio sandėlio. Tačiau dėl to neturėtumėte atsisakyti privalumų, kuriuos suteikia asmeninė daiktų saugykla. 

Vienas iš sprendimų tokiu atveju yra mini sandėliukai. Kuomet klientai atvyksta į mūsų daiktų saugyklą, jie įsivaizduoja, kad mes siūlome tik dideles erdves, kuriose telpa baldai, buitinė technika, transporto priemonės ir pusė Jūsų buto. Tačiau mes siūlome ir mini sandėliukus.

Šiame straipsnyje įsitikinsite, jog sandėliuoti galite vos kelis daiktus, neišleisdami daug pinigų ir patogiai pasiekti savo turtą, Jums patogiu metu.

 

Kas yra mini sandėliukas?

Mini sandėliukas, tai yra mažo dydžio sandėliavimo vieta, skirta vos keliems daiktams ir mažų gabaritų nuosavybei. SPACE24 daiktų saugykloje galite išsinuomoti mini sandėliukų nuo 1 m2. Tai daug patogesnė erdvė sandėliuoti mažus daiktus, kelis asmeninius reikmenis, neišleidžiant per daug pinigų didelei sandėliavimo erdvei. 

 

Kuo mini sandėliukas skiriasi nuo įprastos daiktų saugyklos?

Pagrindiniai du mini sandėliukų skirtumai yra patalpų dydis ir nuomos kaina. Mini sandėliukai yra mažesni. Jų išmatavimai svyruoja, bet dažniausiai tai yra paprasta spintelė, kurią nuomojate daiktų saugykloje arba didesnės 1-3 m2 saugyklos. Mažos erdvės taip pat kainuoja pigiau nei didelio sandėlio nuoma. 

 

Mini sandėliuko privalumai

 • Patogu – Jums nereikia prižiūrėti didelio sandėlio, eikvoti vietos be reikalo ar tvarkyti nenaudojamą erdvę. Mini sandėliuke patogiau pasieksite visus savo daiktus ir palaikysite tvarką.
 • Pigiau – mini sandėliukų nuoma paprastai yra pigesnė nei didelių sandėlių nuoma. Jie reikalauja mažiau šildymo, apšvietimo ir kitų paslaugų, todėl nuomos kaina yra mažesnė.
 • Saugu – mažą sandėliuką lengviau prižiūrėti ir apsaugoti. Mini saugykloje sandėliuojant daiktus paprasčiau išvengti drėgmės ir temperatūros svyravimų. Saugodami daug daiktų didelėje vietoje, rizikuojate, jog laiku nepastebėsite pelėsio ar kitų aplinkos žalos padarinių.
 • Mažiau netvarkos – mini sandėliukas, tai puiki galimybė apsivalyti namus ir savo erdvę nuo nenaudojamų daiktų ir netvarkos. Net ir mini saugykloje galite saugoti stebėtinai daug – nuo nenešiojamų drabužių iki susikaupusių knygų ar sezoninių namų papuošimų – jie laisvai tilps mažoje erdvėje.

 

Ką galite sandėliuoti mini sandėliuke?

Mini sandėliuke galite saugoti įvairius daiktus. Mes atrinkome kelis pačius  populiariausius daiktus, kuriuos galite saugiai laikyti privačioje saugykloje.

 

 • Darbo dokumentai – tik Jūs ir Jūsų patikėti žmonės žinos sandėliuko spynos PIN kodą ir turės prieigą prie saugomo turto. 
 • Vertingi papuošalai – saugyklos patalpos yra nuolatos stebimo vaizdo stebėjimo kamerų ir prižiūrimos pasitelkiant modernias saugumo sistemas. Todėl Jūsų turtas visuomet yra saugus.
 • Knygos ir mokslo reikmenys – studijų metu, daugelis studentų nuomojasi kambarius, gyvena studentų bendrabučiuose ar dalinasi butą su keliais kambariokais. Gyvenamosios erdvės nereikėtų papildomai apkrauti mokymosi reikmėmis. Vietoj to, knygas ir kitus mokymosi reikmenis galite sandėliuoti mini sandėliuke ir pasiimti Jums patogiu laiku.
 • Brangūs daiktai, keliaujant ar kraustantis gyventi į naują vietą — norite palikti kelis vertingus daiktus, kol būsite išvykę, bet nežinote, kur jais tinkamai pasirūpintų? Mini daiktų saugykloje Jūsų turtas yra patikimose rankose, todėl galite ramiai keliauti ir daiktus sandėliuoti tiek laiko, kiek Jums reikia.
 • Sezoniniai drabužiai – pūkinės striukės, sunkūs paltai, šalikai ir kepurės ne tik primena apie žiemos šalčius, bet ir užima daug vietos. Sandėliuodami juos asmeninėje daiktų saugykloje, sutaupysite vietos ir galėsite laisvą erdvę skirti naujiems apdarams.
 • Hobių reikmenys – kol nenaudojate reikmenų hobiams, juos galite saugiai sandėliuoti mini sandėliuke. Čia laikykite sporto įrangą, siuvimo mašiną, kolekcionuojamus daiktus, fotografijos ir filmavimo įrangą bei kitą brangią nuosavybę. 
 • Sezoniniai daiktai – kalėdiniai papuošimai, pripučiami vandens žaislai, pūkinės striukės – viskas tilps mini sandėliuke. 

 

Kodėl verta rinktis mini sandėliuką SPACE24 daiktų saugykloje?

Jei nusprendėte išbandyti mini sandėliuką, kviečiame užsukti į Vilniuje įsikūrusią SPACE24 daiktų saugyklą. Mes siūlome patalpas vos nuo 1 m2 ir iki 60 m2, jeigu Jums visgi prireiktų daugiau vietos daiktams, baldams, buitinei technikai ar net įmonės ar elektroninės parduotuvės prekėms. 

 

Kodėl verta rinktis mus?

 • Patogi prieiga prie daiktų – mes esame įsikūrę centrinėje Vilniaus dalyje, Rinktinės gatvėje. Mus pasieksite greitai ir be didelių nesklandumų automobiliu ar viešuoju transportu. Į savo sandėliuką patekti galite dienomis nuo 6 valandos ryto iki 12 valandos nakties. Jūsų patogumui esame įrengę klientams skirtas automobilių stovėjimo aikšteles ir daiktų privežimo zonas po stogu.
 • Saugumas – Jūsų turto saugumas mums be galo svarbus. Sandėliuodami daiktus pas mus, galite tikėtis tik aukščiausio lygio saugumo. Mes esame įdiegę vaizdo stebėjimo kameras, elektrinius vartus, signalizacijas ir be viso to, patalpas stebi saugos tarnybos.
 • Patogios sutarties sąlygos – mes teikiame vieno mėnesio nuomos sutartis. Todėl Jūs galite laisvai jas keisti kas mėnesį. Norite pratęsti sutartį ar perkelti daiktus į didesnę erdvę – tai padaryti irgi galite laisvai. Nebereikia sandėliuko – ne problema, sutartį galite nutraukti ir tai Jums nieko nekainuos. 
 • Konkurencinga kaina — kiekvienam klientui parengiame individualią sutartį ir kainą pritaikome pagal Jūsų poreikius. 
 • Užtikrinama klimato kontrolė – kad ir ką sandėliuotumėte mūsų daiktų saugykloje, galite būti tikri, jog Jūsų turtas yra apsaugotas iš išorės ir iš vidaus. Mes esame įrengę modernias klimato kontrolės ir ventiliacijos sistemas. Jos vėdina patalpas, reguliuoja drėgmės lygį ir palaiko pastovią temperatūrą visais metų laikais. 

 

Mini sandėliukai arčiau Jūsų

Net ir keli susikaupę daiktai ar ne vietoje laikomi rakandai sukuria netvarką namuose. Mini sandėliukas padės atsikratyti netvarkos ir nesijaudinti dėl Jūsų turto saugumo – mes tuo pasirūpinsime už Jus. Net mažiausiame sandėliuke galite laikyti tokį kiekį daiktų, kuris pastebimai atlaisvins Jūsų namų erdvę.

Jau dabar sudarykite nenaudojamų daiktų sąrašą ir užsukite į mūsų daiktų saugyklą arba tinklalapį ir atraskite Jums tinkamo dydžio erdvę. Mūsų konsultantai Jūsų laukia visomis savaitės dienomis. Jums atvykus, aptarsime Jūsų sandėliavimo poreikius ir kartu rasime tinkamiausią vietą Jūsų brangiems daiktams. Užsukite!

 

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu