Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

15 netikėtų vietų daiktams, apie kurias galbūt nežinojote

šeima džiaugiasi tvarkingu miegamuoju

Netvarka miegamajame neleidžia atsipalaiduoti po ilgos dienos?

Net ir vietoje padėti daiktai, jei jų yra per daug, sukelia netvarką namuose. Kaip galite maksimaliai išnaudoti miegamojo erdvę, kad jame ne tik tilptų visi Jūsų daiktai, bet ir kambarys išliktų tvarkingas? 

Mes atrinkome 15 idėjų ir patarimų, kur padėti miegamajame esančius daiktus ir juos sandėliuoti tvarkingai. Skaitykite toliau ir atraskite sumanias sandėliavimo vietas, apie kurias galbūt nežinojote.

 

Pirmas žingsnis: miegamojo revizija

Prieš imantis ieškoti naujų vietų daiktams padėti, siūlome atlikti turimo turto reviziją. Laikui bėgant, miegamajame prisikaupia daug nenaudojamų daiktų. Daugelis įsikimbame į juos, sakydami sau, „Na, o ką žinai, gal prireiks”. 

Jei ir Jūs turite tokių rakandų, tuomet pirma užduotis yra sudaryti turimų daiktų sąrašą ir pasižymėti tuos, kurių nenaudojate jau kurį laiką ir neplanuojate naudoti konkrečiose situacijose ateityje. Tarkime, šiltą pūkinę striukę nešiosite žiemą, bet paauglystėje pirktus džinsus, į kuriuos jau gerą dešimtmetį neįtelpate, galima atiduoti. 

Sudarę sąrašą, neišmeskite nenaudojamų daiktų. Dalį jų galite padovanoti artimiesiems, kitus atiduoti labdarai. Taip ne tik atsikratysite netvarkos, bet ir pradžiuginsite tuos, kuriems galbūt Jūsų nenaudojami daiktai pravers.

 

15 idėjų, kur padėti daiktus miegamajame

 1. Išnaudokite palangę

Dažniausiai ant palangės laikome kambarinius augalus. Tačiau šią erdvę galite sumaniai išnaudoti daiktų sandėliavimui. Ant jos laikykite ne tik dekoracijas, augalus ir knygas, bet palangę galite paversti ir naktiniu staliuku. Jei Jūsų lova yra šalia palangės, ant jos galite statyti stalinę lempą, pasidėti užrašus, elektronikos prietaisus ir kitus asmeninius daiktus. 

 

2. Panaudokite erdvę po lova

Atsisveikinus su nenaudojamais daiktais, galite pradėti ieškoti vietos esamiems. Erdvė po lova arba lovoje esanti lovadėžė puikiai tinka ne tik patalynei, bet ir drabužiams, sezoniniams daiktams ir kitiems rakandams.  

Šią vietą maksimaliai išnaudokite sudėdami daiktus į dėžes arba sandarius maišus. Prireikus, juos lengvai atskirsite ir galėsite pasiekti daiktus jų nesujaukdami.

 

3. Sukraukite lagaminus 

Jei mėgstate keliauti, turbūt turite ne vieną ir ne du lagaminus. Kelioniniai lagaminai užima daug vietos, bet jie taps slėptuve nenaudojamiems Jūsų daiktams. 

Vietoj to, kad lagaminai stovėtų tušti ir užimtų vietą, jų viduje galite laikyti žieminius drabužius, striukes, paltus, pirštines, šalikus ir kitus apdarus. Lagaminuose taip pat laikykite knygas, stalo žaidimus, sporto įrangą ir panašius rakandus. 

 

4. Pakabinkite papildomų sulankstomų lentynų

Pakabinamos ir sulankstomos lentynos yra puiki alternatyva spintai. Jas galite pakabinti ant durų, už spintos ar kitoje Jums patogioje vietoje. Medžiagines lentynas patogu sulankstyti ir padėti į šalį, kai jų Jums nebereikia. 

Tokiose lentynose geriausia laikyti batus, šlepetes, aksesuarus. Tačiau medžiagines lentynas galite panaudoti kūrybiškai, laikydami jose augalus, knygas, ar kanceliarinius reikmenis.

 

5. Įmontuokite lentyną virš lovos

erdvės virš lovos panaudojimo būdai

Išnaudokite kiek įmanoma daugiau nepanaudotos erdvės kambaryje. O kur jos daugiausiai? Virš galvos. 

Lentyna virš lovos yra sumani idėja nepastebimam daiktų sandėliavimui. Ją galite lengvai įmontuoti patys. Lentyna virš galvos nesimaišys po kojomis, o joje galėsite laikyti įvairiausius daiktus. Čia laikykite patalynę, knygas, augalus ir kitaip išnaudokite šią erdvę.

 

6. Išnaudokite erdvę virš spintos

Erdvė virš spintos tinka ne tik dulkėms rinkti. Jei ir Jūsų spinta nesiekia lubų, išnaudokite šią erdvę sandėliavimui. Ant spintos galite laikyti lagaminus (prikrautus nenaudojamų daiktų), patalynę ir kitus daiktus. 

Patarimas – daiktus įdėkite į plastikinį maišą ar dėžes, taip juos apsaugosite nuo dulkių, ypatingai, jei sandėliuojate drabužius ir audinius.

 

7. Patys pasigaminkite lentynų 

lentynoje tvarkingai sudėti daiktai

Sumaniai įmontuotos lentynos sukuria daugiau sandėliavimo vietos miegamajame. Nustebtumėte, kiek daug vietų galite išnaudoti papildomoms lentynoms. 

Kaip tai padaryti? Papildomas lentynas galite įmontuoti spintoje, po palange ar ant sienos ir taip sukurti vietos drabužiams, knygoms, augalams ir dekoracijoms.

 

8. Įsigykite lovos gale pastatomą daiktadėžę

Lovos gale stovinti daiktadėžė ne tik tinka daiktų sandėliavimui, bet ją galite paversti ir poilsio erdve. Jei turite galimybę, rinkitės daiktadėžę minkštu viršumi. Ją galite dekoruoti pagalvėlėmis ir pledais, taip sukurdami jaukią, bet funkcionalią poilsio erdvę ir sandėliavimo vietą.

 

9. Sandėliavimo vietą paverskite interjero akcentu

Papildoma sandėliavimo vieta daiktams taip pat gali tapti Jūsų kambario interjero dalimi. Nerti, pinti ir medžiaginiai krepšiai atrodo dailiai, o juose galite laikyti įvairiausius daiktus. Jie ne tik papildys Jūsų miegamojo dizainą, bet ir leis lengvai pasiekti norimus daiktus.

Nerti ir pinti krepšiai tinka patalynei, pagalvėms, augintinių žaislams ir priežiūros priemonėms.

 

10. Įtaisykite pakabinamą lentą

pakabinti drabužiai

Ieškodami vietos miegamajame, nepamirškite išnaudoti ir laisvos vietos, esančios ant sienų. Vienas iš būdų – pakabinamos lentos. Tokios metalinės, plastmasinės ar medinės lentos su specialiais kabliukais tinka kabinti aksesuarams, darbo kambario reikmenims, augalams ir dizaino detalėms. Jums tereikia lentą pritvirtinti prie sienos, panaudojant vos kelis specialius kabliukus – jokio kalimo ar skylių gręžimo. 

 

11. Paverskite kiekvieną baldą sandėliavimo vieta

Išnaudokite kiek įmanoma daugiau baldų, suteikdami jiems papildomo funkcionalumo. 

Miegamajame turite įprastą kėdę? Pakeiskite ją pufu su viduje esančia daiktadėže. 

Įprastą stalą ar kavos staliuką rinkitės su stalčiais ar papildomomis lentynomis. 

Jei Jūsų miegamasis taip pat yra ir Jūsų darbo kambarys, neeikvokite vietos dideliems biuro baldams. Rinkitės sustumiamą stalą, kurį vos keliais judesiais galite paversti paprasta lentyna, neužimančia daug vietos. 

 

12. Įmontuokite pakabinamus stovus knygoms ir žurnalams

Tuščią vietą ant sienos taip pat išnaudokite specialiems stovams, į kuriuos galite sudėti knygas, žurnalus ir svarbius dokumentus. Tokie stovai neužima daug vietos ir atrodo stilingai. Rinkitės Jūsų kambario dizainą atitinkančius stovus ir naudokite juos ne tik kaip papildomą sandėliavimo vietą, bet ir kambario akcentą.

 

13. Įmontuokite dvigubą kabyklą drabužių spintoje

ant sienos pritvirtinta lenta su biuro reikmenimis

Įprastai drabužių spintose yra lentynos sulankstomiems drabužiams ir viena didelė erdvė pakabinamiems apdarams. Ji užima daug vietos, nors dalis jos lieka nepanaudota. Mes siūlome vietoj vienos kabyklos, įmontuoti dvi. Jas įstatykite dvejomis eilėmis ar aukštais, kad spintoje tilptų daugiau drabužių.

 

14. Įmontuokite sustumiamas kabyklas spintoje

Dar viena alternatyva, jei norite praplėsti vietos drabužių spintoje – ištraukiamos kabyklos spintoje. Tokios kabyklos susistumia į spintos vidų, todėl galite drabužius sukabinti keliomis eilėmis. Prireikus, kabyklą tereikia ištraukti ir galite pasiimti reikiamą aprangą.

 

15. Rinkitės daiktus sandėliuoti asmeninėje daiktų saugykloje

Galiausiai, jei daiktai miegamajame nebetelpa, jiems vietos visada rasite specialiai tam pritaikytoje daiktų saugykloje

Daiktų saugykla siūlo sandėliukų nuomos paslaugas. Jūs patys išsirenkate patalpas ir jas išsinuomojate norimam laikotarpiui. Daiktų saugykla yra patogi alternatyva daiktų sandėliavimui namuose, nes nuosavybę galite sandėliuoti tiek laiko, kiek Jums reikia. Tuo tarpu sandėliukų nuomos paslaugų teikėjas už Jus pasirūpina Jūsų turto saugumu ir patalpų priežiūra.

 

Sandėliukų nuoma Vilniuje visiems Jūsų daiktams

SPACE24 daiktų saugykla yra mūsų sukurtas sprendimas Jūsų netvarkai. Mes siūlome modernių sandėliukų nuomą. 

Mes užtikriname:

  • Saugumą – mes esame atsakingi už saugyklos patalpų stebėjimą, priežiūrą ir apsaugą. 
  • Prieinamumą – Jūsų laukiame visomis savaitės dienomis – mes dirbame ir savaitgaliais. Jūsų patogumui esame įrengę klientams skirtas automobilių stovėjimo aikšteles ir daiktų privežimo zonas po stogu. 
  • Gerą kainą – kiekvieną sutartį pritaikome individualiems Jūsų poreikiams, todėl mokate tik už tai, kuo naudojatės.
  • Apsaugą nuo drėgmės ir temperatūros svyravimų – visuose sandėliukuose esame įrengę klimato kontrolės ir vėdinimo sistemas.
  • Patogias sutarties sąlygas – keiskite sutartį laisvai – be jokių papildomų mokesčių ar įsipareigojimų.

 

Pabaigai

Tikimės, kad šiame straipsnyje atradote naudingų patarimų, kaip nepastebimai laikyti daiktus miegamajame ir atrasti jiems vietos. Jei išieškojote visą kambarį ir vis tiek neturite kur padėti visų daiktų, vietos jiems visuomet rasite pas mus.

Užsukite į mūsų daiktų saugyklą Vilniuje arba susisiekite su mumis internetu. Mes išklausysime Jūsų sandėliavimo poreikius ir pasiūlysime individualiai Jums pritaikytą kainos pasiūlymą. Sužinokite daugiau!

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu