Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Atsakome: penki Jūsų dažniausiai užduodami klausimai apie sandėliukų nuomą

Patenkinti daiktų saugyklos klientai

 

Sandėliukų nuomos paslaugos visai neseniai plačiau išplito Lietuvoje. Todėl normalu, jei Jums kyla klausimų, kur ir kaip sandėliuoti savo turtą. 

Šiame straipsnyje atrinkome penkis dažniausiai užduodamus klausimus apie sandėliukų nuomos paslaugas ir daiktų saugyklas, kad naktį galėtumėte ramiai miegoti, o namuose būtų kuo mažiau netvarkos. 

Atsakysime – kas gi yra daiktų saugykla, kiek laiko joje galite sandėliuoti daiktus, kiek ji kainuoja ir kitus svarbius ir Jums rūpimus klausimus. Nieko nelaukite ir skaitykite!

 

1. Kas yra daiktų saugykla?

sandėliukai daiktų saugykloje

 

Daiktų saugykla, tai sandėliavimo patalpos, kuriose galite išsinuomoti sandėliuką savo daiktams. Mūsų SPACE24 daiktų saugykla siūlo kelis šimtus skirtingo dydžio sandėliukų įvairiausiems daiktams. Nuo nenešiojamų drabužių iki elektroninės parduotuvės prekių, buitinės technikos ir baldų – Jūsų turtas yra saugus su mumis. 

Tai nėra paprasta nuomos vieta, kaip, tarkime, išsinuomojus privatų garažą ar sandėlį. Mes kaip paslaugos teikėjas taip pat pasirūpiname patalpų priežiūra ir daiktų saugumu. Jums nereikia vargintis papildomų sistemų diegimu ar nuolatine patalpų priežiūra, nes viskuo pasirūpiname už Jus. 

 

2. Kiek laiko galima sandėliuoti daiktus daiktų saugykloje?

Dažniausiai daiktų saugyklos sutartys yra sudaromos mažiausiai mėnesiui ir gali būti pratęsiamos kiekvieną mėnesį arba Jūsų pasirinktam laikotarpiui. Pasitaiko, kuomet mūsų klientai išsinuomoja sandėliuką mėnesiui, bet nuomos eigoje nusprendžia sutartį pratęsti arba pakeisti patalpas į didesnes, nes jie nori sandėliuoti daugiau daiktų. 

Mes teikiame lanksčias sutarties sąlygas, todėl tokiu atveju sutartį galite pratęsti neribotą kiekį kartų. Pranešus prieš 14 dienų, sutartį galite nutraukti be jokių apribojimų ar papildomų mokesčių.

 

3. Kiek kainuoja daiktų saugykla?

dėžė daiktams

Daiktų saugyklos kaina priklauso nuo kelių aspektų:

 • Saugyklos dydžio – mažesnės saugyklos kainuoja pigiau.
 • Sandėliavimo trukmės – saugyklos patalpos yra nuomojamos mažiausiai vienam mėnesiui ir nuomai yra taikomas mėnesinis tarifas. 
 • Turto draudimo – kiekvieną klientą raginame įsigyti papildomą turto draudimą. Jo kaina priklauso nuo Jūsų sandėliuojamų daiktų vertės.

 

Mes klientams teikiame individualius kainos pasiūlymus ir netaikome jokių užslėptų sutarties mokesčių ir neprašome užstato. Taip užtikriname, jog nepermokate už paslaugas ar erdvę, kuria nesinaudojate. Mes taip pat siūlome nuolaidų ir specialių nuomos pasiūlymų, jei sandėliuką iš karto nuomojatės ilgesniam laikui. 

 

4. Ko negalima sandėliuoti daiktų saugykloje?

Kaip jau minėjome, sandėliuojamų daiktų sąrašas yra ilgas. Čia galite saugiai laikyti buitinę ir elektroninę įrangą, drabužius ir audinius, sezoninius daiktus, hobių ir mokymosi reikmenis. 

Mes taip pat teikiame paslaugas verslo klientams. Įmonės mūsų saugykloje gali sandėliuoti darbo dokumentus, biuro reikmenis, elektroninės parduotuvės prekes ir panašų turtą. 

Sandėliuojamų daiktų sąrašas tikrai yra ilgas, tačiau yra keli daiktai, kuriuos draudžiama sandėliuoti daugelyje įprastų saugyklų:

 • Maistas ir gendantys produktai
 • Augalai ir gyvūnai
 • Sprogios ir degios medžiagos
 • Toksiškos medžiagos
 • Nelegalūs daiktai (pavogtas turtas, ginklai, narkotinės medžiagos)
 • Pinigai, brangūs akmenys ir juvelyrika
 • Padirbti daiktai
 • Elektriniai dviračiai ir paspirtukų baterijos
 • Tabako gaminiai ir alkoholiniai gėrimai
 • Elektrinės ir variklinės transporto priemonės
 • Raketos

 

5. Ar mano daiktai yra saugūs daiktų saugykloje?

Turbūt vienas svarbiausių klausimų, sandėliuojant turtą, yra jų saugumas. Taip – asmeninė daiktų saugykla yra saugi ir dažnai daug saugesnė alternatyva nei įprastos privačios sandėliavimo vietos. 

Paslaugos teikėjas, šiuo atveju mes, pasirūpiname viskuo už Jus. Mes esame įdiegę modernias vaizdo stebėjimo kameras, įeigos kontrolės sistemas kiekviename sandėliuke, individualias PIN kodo spynas kiekvienam klientui. Be to, patalpas stebi saugos tarnybos.

Jums patiems nereikia rūpintis turto saugumu. Nepaisant mūsų saugumo garantijų, siekiant visiškos Jūsų turto apsaugos, rekomenduojame įsigyti mūsų siūlomą papildomą turto draudimą. Taip dar labiau apsaugote savo daiktus ir galite ramiai juos sandėliuoti neribotą laiką, ilgam laikui išvykti ir nesirūpinti dėl turto saugumo.

 

Patikima sandėliukų nuoma Vilniuje 

Dabar jau žinote, ko tikėtis daiktus sandėliuojant daiktų saugykloje. Tikime, jog nuspręsite savo daiktus patikėti mums. Kelios priežastys, kodėl turtą verta sandėliuoti SPACE24 daiktų saugykloje Vilniuje:

 

 • Patikima ir saugu – mes suteikiame visas įmanomas priemones Jūsų turto saugumui užtikrinti. Nuo kiekviename sandėliuke įdiegtų signalizacijų, vaizdo stebėjimo kamerų, elektrinių vartų ir individualių PIN kodo užraktų kiekvienam klientui iki budinčių apsaugos darbuotojų – Jūs galite ramia širdimi patikėti mums savo turtą.
 • Lanksčios sutarties sąlygos – kraustydamiesi į naujus namus ar išvykę į užsienį, nežinote, kiek ilgai Jums prireiks saugyklos paslaugų. Mes pasirūpiname Jūsų ramybe, todėl siūlome lanksčias sutarties sąlygas. Mūsų saugykloje galite daiktus sandėliuoti vos mėnesį ar neribotą laiką. Viskas priklauso tik nuo Jūsų ir Jūsų gyvenimo įvykių. Kažkas netikėtai pasikeitė ir turite palikti daiktus dar keliems mėnesiams? Jokių problemų, sutartį pratęskite dar tą pačią dieną. Grįžote anksčiau nei planavote ir norite atsiimti daiktus? Atšaukite sutartį be jokių baudų ar papildomų mokesčių, pranešę 14 dienų prieš.
 • Jūsų daiktai pasiekiami Jums patogiu metu – mūsų durys yra atviros Jums visomis savaitės dienomis. Mūsų komanda dirba ir savaitgaliais, jei norite užsukti ir išsirinkti patalpas. Kuomet išsinuomojate sandėliuką, savo daiktus galite aplankyti visomis savaitės dienomis nuo 6 valandos ryto iki 24 valandos nakties.
 • Klimato kontrolė – jokio pelėsio ar drėgmės žalos. Mes pasirūpiname tinkamu patalpų vėdinimu, drėgmės sumažinimu ir pastovios temperatūros palaikymu. Jūsų turtas sandėliuke gali būti laikomas ilgą laiką be aplinkos žalos grėsmės.

 

Pabaigai apie sandėliukų nuomos paslaugas

Tikimės, jog šis straipsnis atsakė į Jūsų klausimus apie sandėliukų nuomos paslaugas. Jei vis dar abejojate, kur sandėliuoti daiktus, ar norite sužinoti daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas, susisiekite su mumis mūsų svetainėje

Mūsų konsultantai taip pat laukia Jūsų Vilniuje, Rinktinės 48B gatvėje. Mes su malonumu aprodysime sandėliukų patalpas ir padėsime Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą. Nieko nelaukite ir pasikalbam!

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu