Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Septynios priežastys, kodėl verta rinktis daiktų saugyklą

pora pakuoja prekes

Gyvenimas yra nenuspėjamas – naujos galimybės, pokyčiai, persikraustymai, santykiai, vaikai, mokslai, kelionės. Todėl svarbu turėti patikimą vietą, kurioje galėtumėte nesirūpindami palikti savo daiktus ir kitą turimą turtą neribotam laikui.

Sandėliukų nuoma daiktų saugykloje suteikia galimybę saugiai sandėliuoti savo daiktus išvykus, norint atlaisvinti vietos namuose ar nutikus nenumatytiems gyvenimo pokyčiams. Šiame straipsnyje sužinosite daugiau apie sandėliukų nuomą asmeniniam ir įmonės turtui bei pagrindines priežastis, kodėl verta naudotis daiktų saugykla.

Kas yra daiktų saugykla?

Daiktų saugykla, tai vieta, kurioje privatūs asmenys ir įmonės gali saugiai palikti turimą turtą neribotam laikui. Čia galite rinktis iš įvairių dydžių patalpų – nuo sandėlių baldams ir didelių gabaritų nuosavybei iki mažų sandėliukų, kuriuose galite sandėliuoti mažesnius daiktus. 

Jūs patys Jums patogiu laiku galite aplankyti savo sandėliuką ir laisvai pasiekti saugomus daiktus. Dažniausiai daiktų saugyklas renkasi žmonės, kurių namuose prisikaupė per daug daiktų, bet jie jų nenori išmesti. Taip pat tai patogus  sprendimas, kraustantis į naujus namus, išvykus ilgam laikui į kitą miestą ar šalį bei studijuojant. Taip pat sandėliukų nuomos paslaugas renkasi įmonės ir elektroninės prekybos verslai, kurie plečiasi ar keliasi į naujas patalpas, ieško, kur sandėliuoti prekes ir nori išvengti netvarkos ir pasimetusių daiktų. Žemiau pateikiame septynias priežastis, kodėl žmonės renkasi daiktus sandėliuoti daiktų saugykloje.

Septynios priežastys daiktus laikyti saugykloje

  • Kraustotės į naujus namus

Atėjo laikas keltis į naują būstą? Daiktų saugykloje Jūsų daiktai bus apsaugoti, kol ieškosite naujų namų. Gyvendami ilgesnį laiką vienoje vietoje, įsigyjame daug daiktų, kuriems tiesiog nėra vietos naujame būste – galbūt turite terasos baldų ar papildomos buitinės įrangos, bet nenorite jų parduoti ar atiduoti. Saugykloje daiktus galite saugiai palikti neribotam laikui ir juos pasiimti, kai įsirengsite ir rasite vietos naujuose namuose.

  • Išvykstate į kelionę

Sparčiai populiarėjant nuotolinio darbo galimybėms, vis daugiau žmonių nusprendžia šaltą lietuvišką žiemą praleisti Tenerifėje, Balyje ar kituose saulėtuose kraštuose. Tačiau jei tęsiate būsto nuomą tik tam, kad turėtumėte kur palikti daiktus, be reikalo išleidžiate daug pinigų. Daiktų saugykla yra pigesnė išeitis nei viso buto nuoma. Grįžę galėsite neskubėdami rasti naują vietą brangiems daiktams ir sutaupyti.

  • Atliekate remontą

Viena iš priežasčių, kodėl žmonės atidėlioja būsto renovaciją, yra ta, jog jie neturi, kur padėti daiktų, ypatingai didelių baldų ir buitinės įrangos. Jie taip pat jaudinasi, kad remonto metu turtas gali būti sugadintas ar pažeistas. Sandėliukų nuoma leidžia palikti tiek daiktų, kiek Jums reikia ir Jūsų turtą pasiekti bet kuriuo metu. Net jei ir greičiau pabaigsite remonto darbus, Jūsų daiktai bus šalia Jūsų.

  • Studijuojate

Studijų metai dažnam studentui yra vienas įdomiausių gyvenimo etapų. Jų metu norisi viską išbandyti ir pamatyti, todėl dažnas studentas neturi resursų ilgalaikei buto nuomai ar būsto pirkimui. Daiktų saugykla yra prieinama alternatyva. Net gyvendami studentų bendrabutyje ar mažame bute, savo turtą, mokymosi reikmenis ir sezoninius daiktus galite saugoti daiktų saugykloje ir turėti priėjimą prie jo bet kada prireikus. 

  • Nebeturite vietos sezoniniams daiktams

Ar netvarka namuose ir besikaupiantys sezoniniai daiktai maišosi po kojomis ir kelia ginčus šeimoje? Galbūt net svarstote daiktus parduoti ar atiduoti, bet niekada negali žinoti, kada jų gali prireikti. Neatsisveikinkite su brangiais daiktais, juos geriau patikėkite daiktų saugyklai, kurioje Jūsų turtas visuomet bus pasiekiamas. Atėjus sezonui ar prireikus panaudoti sandėliuojamus daiktus, galėsite bet kada juos aplankyti ir pasiimti, nutraukti nuomos sutartį ar pratęsti ją dar vienam sezonui.

  • Keičiasi Jūsų gyvenimo aplinkybės

Kaip jau minėjome pradžioje – gyvenimas yra nenuspėjamas. Galbūt nusprendėte pradėti gyvenimą drauge su antrąja puse, tikitės šeimos pagausėjimo, o galbūt nusprendėte pasukti skirtingais keliais. Kad ir kokios gyvenimo aplinkybės nutiktų, daiktų saugykla padės šį etapą pereiti paprasčiau ir nesijaudinti dėl savo daiktų saugumo. 

  • Verslo reikmėms ir elektroninei prekybai

Nesvarbu, ar kraustotės į naują biurą, ieškote, kur saugiai laikyti darbo įrangą ir dokumentus, o gal sandėliuoti elektroninės parduotuvės prekes – daiktų saugykla pasirūpins Jūsų įmonės nuosavybės saugumu. Daiktų saugykla suteikia privatumą ir turto apsaugą, tad joje galite laikyti net ir itin svarbius dokumentus, brangius įrenginius, prekes ar biuro reikmenų atsargas.

Kaip išsirinkti tinkamą daiktų saugyklą?

Jei nusprendėte, jog sandėliuko nuoma gali padėti geriau tvarkytis su turima nuosavybe, tuomet pats laikas ieškoti geriausio paslaugos teikėjo. Renkantis daiktų saugyklą, rekomenduojame atsižvelgti į kelis pagrindinius aspektus:

  • Patalpų priežiūra ir saugumas – Jūs turite būti garantuoti, jog visa Jūsų nuosavybė yra saugi ir prieinama tik Jums. Taip pat svarbu atsižvelgti į patalpų priežiūrą ir tinkamų sąlygų palaikymą – temperatūros ir drėgmės reguliavimą, valymą ir apsaugą nuo kitų aplinkos veiksnių.
  • Vieta – lokacija, kurioje įsikūrusi saugykla, yra svarbi, ypatingai, jei saugomų daiktų Jums bet kada gali prireikti. Todėl geriau rinktis jūsų mieste ar šalimais esančią sandėliukų nuomą.
  • Platus patalpų pasirinkimas – galbūt šiuo metu Jums tereikia mažos erdvės keliems daiktams, bet po kelių mėnesių turto atsiras daugiau. Visus daiktus saugoti vienoje vietoje yra patogiau, todėl geriau rinktis saugyklą, kuri siūlo įvairių dydžių patalpas ir lanksčias sutarties keitimo sąlygas.

Daiktus patikėkite „SPACE24” daiktų saugyklai

Norėdami suteikti ramybės kiekvienam Jūsų gyvenimo etapui, įkūrėme „SPACE24” daiktų saugyklą. Mes siūlome daiktų saugojimo paslaugas privatiems asmenims ir verslui. Štai keli privalumai, kuriuos gausite, nuomodamiesi sandėliuką pas mus.

Saugumas

Mes siūlome 24/7 patalpų priežiūrą ir saugumą. Saugyklos patalpas stebi apsaugos  tarnybos, jose yra įrengtos vaizdo stebėjimo kameros ir elektriniai vartai. Galite būti užtikrinti, jog visa Jūsų nuosavybė yra saugi, kad ir kur bebūtumėte. Taip pat garantuojamas visiškas privatumas – savo daiktus pasiekti galėsite tik Jūs patys.

Patogi lokacija

Vilniaus centrinėje dalyje, Rinktinės gatvėje įsikūrusi daiktų saugykla siūlo patogias paslaugas visiems sostinėje ir šalia gyvenantiems žmonėms. Tai patogi vieta ne tik vilniečiams, bet ir miesto svečiams, kadangi Vilniuje yra pagrindinis šalies oro uostas ir kiti svarbūs susisiekimo taškai, todėl palikti daiktus pas mus yra patogu ir paprasta.

Įvairių dydžių saugyklos

Mes siūlome daugiau nei 800 įvairaus dydžio sandėliukų nuo 1m2 iki 60m2. Sandėliuoti galite vos kelis asmeninius daiktus ar didelius baldus ir kitą įrangą. Mes taip pat Jus kviečiame užsukti į mūsų patalpas ir patiems geriau susipažinti su saugykla bei pasitarti su mūsų konsultantais, kurie padės atrasti Jums tinkamiausią sandėliuką.

Nuolatinė patalpų priežiūra

Ar šalna, ar lietus – mes pasirūpiname, kad Jūsų daiktai būtų saugomi idealiomis sąlygomis. Mes palaikome optimalią patalpų temperatūrą, vėdinimą ir drėgmės lygį, taip užtikrindami, jog Jūsų turto nepaveiks jokie aplinkos veiksniai.

Lankstumas

Mes siūlome mėnesio trukmės sandėliukų nuomos sutartis, su nemokama sutarties atšaukimo galimybe. Nusprendėte kelionėje praleisti dar vieną mėnesį ar grįžti anksčiau – jokių problemų – daiktus galite saugoti tiek, kiek Jums reikia.

Nepraleiskite progos pasirūpinti savo daiktais ir nesukdami galvos persikelti į naują būstą, keliauti, mokytis užsienyje ar tiesiog susitvarkyti namus – mes pasirūpinsime Jūsų daiktų saugumu. Susipažinkite su mūsų patalpomis ir sandėliukų nuomos sąlygomis!

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu