Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Mini sandėlis

Nedidelis, mažas arba mini sandėlis – tai efektyvus sprendimas augančiam ar jau įsitvirtinusiam verslui, ieškančiam alternatyvos didelių patalpų nuomai ar atskirų patalpų įsigijimui. Mini sandėlyje galite saugoti įmonės dokumentus, parduotuvės produkciją, biuro reikmenis ar kitus Jūsų daiktus, kuriems nenorite ar negalite skirti vietos biure.

„SPACE24“ siūlo patogių mini sandėliukų nuomą verslui. Elektroninės prekybos įmonės, startuoliai ar didelės įmonės, ieškančios patogios ir saugios vietos savo turtui, ją ras mūsų sandėliuose.

Jūsų patogumui mes siūlome:

Mini sandėlis padės Jums sutaupyti planuojant biuro erdves ir prekybos logistiką, leis plėstis nesijaudinant dėl įmonės turto sandėliavimo ar jo saugumo.

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra mini sandėlis?

Mini sandėliukai tai nedidelio ploto daiktų saugyklos, prisitaikančios prie Jūsų verslo poreikių. Išsirinkite Jums tinkamo dydžio sandėliuką ir jame laikykite elektroninės parduotuvės prekes, biuro reikmenis, dokumentus ar kitą įmonės turtą.

Mini sandėliavimo patalpos yra aprūpintos apsaugos sistemomis, nuolatos stebimos moderniomis vaizdo kameromis ir prižiūrimos saugos tarnybų, todėl Jums nebereikia rūpintis dėl papildomos Jūsų turto apsaugos. Daiktų saugykloje yra rūpinamasi patalpų priežiūra, o optimalų temperatūros ir drėgmės balansą reguliuoja klimato kontrolės sistema, tuo užtikrinant nekintančią Jūsų turto būklę.

Jums tereikia išsirinkti patogiausią sandėliuką, pasirašyti sutartį ir atsivežti sandėliuojamus daiktus. Prireikus Jums patogiu metu galite lankytis savo sandėliuke, pasiimti reikiamų priemonių ar pristatyti daugiau daiktų.

Mini sandėliuko privalumai

Kodėl vis daugiau įmonių renkasi savo turtą saugoti nedideliuose sandėliuose?

  • Mažesnės platinimo ir siuntimo išlaidos. Jei parduodate fizines prekes, jas galite laikyti arčiau pirkėjų, jas sandėliuodami mini sandėlyje miesto centrinėje dalyje.
  • Pigiau. Nedidelio sandėlio nuoma kainuoja gerokai mažiau nei parduotuvės patalpų ar didelio sandėlio nuoma ar įsigijimas.
  • Lankstumas. Jūs bet kada galite keisti nuomos sutarties sąlygas, išsinuomoti papildomos vietos ar sumažinti nuomojamo sandėliuko plotą.
  • Patogumas. Patogiai ir saugiai pasieksite savo sandėliuojamus daiktus Jums patogiu metu bet kurią savaitės dieną.
  • Mažiau atsakomybės. Sandėliukų nuomos teikėjas užtikrina daiktų saugumą ir patalpų priežiūrą, todėl Jums nereikia dėl to sukti galvos.

Kodėl verta rinktis „SPACE24“ sandėliuką Jūsų poreikiams?

Suprantame, kad versle didžiausias dėmesys yra sutelktas į svarbiausius įmonės procesus, pozityvią klientų patirtį, darbuotojų gerovę. Norime, kad Jums nereikėtų papildomai rūpintis susikaupusių biuro reikmenų ar nenaudojamos įrangos sandėliavimu, dokumentų archyvo ar sezoninių elektroninės parduotuvės prekių saugojimu.

Mes pasirūpinsime ne tik patalpomis, atitinkančiomis Jūsų verslo poreikius, bet ir užtikrinsime jų saugumą, priežiūrą ir patogų patekimą į Jūsų nuomojamą sandėliuką.

  • Išsirinkite net iš 800 skirtingo dydžio sandėliukų vos nuo 1 m2
  • Patekti į patalpas galėsite visomis savaitės dienomis nuo 6 valandos ryto iki vidurnakčio
  • Kiekvienas mini sandėlis turi individualią PIN kodo prieigą
  • Patalpas nuolatos stebi išmanios vaizdo kameros ir saugos tarnybos
  • Jūsų patogumui – daiktų išsikrovimo zona po stogu, kad net ir lyjant ar sningant galėtumėte jaustis komfortiškai daiktų saugyklos patalpose

Užsukite ir išsirinkite mini sandėliuką!

Klientai apie mus

Domas StarkusDomas Starkus
09:20 02 Apr 24
Aptarnavimas ir paslaugu teikimas aukstam lygi.Draugiskas ir malonus personalas, pasiruose padeti bet kurio klausimu.👍🏼
Ramune SkodziuvieneRamune Skodziuviene
09:20 28 Mar 24
Puiki lokacija. Viskas labai patogu, patalpos modernios, švarios. Profesionalus ir draugiškas personalas, greitai reaguoja ir yra visada pasiruošę padėti. Rekomendacijos 100%
Andrej KrupovicAndrej Krupovic
11:10 25 Mar 24
Puikus 🙂
Zivile AponaviciuteZivile Aponaviciute
15:53 23 Mar 24
Puikios darbuotojos, puiki aplinka saugu
odriszodrisz
10:50 23 Mar 24
Superinis kolektyvas!
VioletaVioleta
18:30 29 Jan 24
Puiki vieta trumpam ar net ir ilgam daiktų sandėliavimui. Yra įvairių dydžių sandėliukų, kiekvieno pasirinkimui. Saugu, sausa, šviesu, dideli liftai, patogūs vežimėliai. Greitas ir malonus personalo bendravimas. Tikrai rekomenduoju!
Edita RuzgasEdita Ruzgas
14:03 24 Jan 24
Gaila, kad nėra dešimt žvaigždučių, nes būtent to verta ši SPACE24 Sandėliukų nuomos kompanija Vilniuje! Fantastiškas servisas ir aptarnavimas, taip kaip ir personalas. Labai Jums Ačiū!
agnė bielinytėagnė bielinytė
13:51 07 Jan 24
Labai puiki komanda! Nuo užklausos išsiuntimo iki sutarties pasiraśymo. Viskas labai greitai ir aiškiai: greitai susisiekia, nepalieka kliento neźinioje, viską paaiškina, pakonsultuoja. Labai malonus bendravimas!👌🏻 Labai patiko greita komunikacija, aiškumas ir pagalba klientui, ypač jeigu tenka pirmą kartą užsakinėti šią paslaugą. Sandėliukai švarūs,patogi lokacija, geras privažiavimas!✨ Nuoširdi rekomendacija!💯👌🏻
Ausra GaldikaiteAusra Galdikaite
20:08 19 Dec 23
Labai ramiai priėmė, buvau nusebinta kiek kantrybės turėjo atsakyti į visus, net ir tikrai nelabai logiškus klausimus, kaip tvarkingai viską paaiškino, aprodė. erdvė tikrai jaučiasi saugi, mylima ir gerai prižiūrima. o ir į prašymus apie galimybę užsukti naktį dėl darbo įpatumų sureagavo tikrai labai labai gražiai ir į visus nuansus pakankamai kantriai ir nuodugniai atsakė. Malonu kreiptis į tokius žmones 🙂
js_loader

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu