Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Atsikratykite netvarkos

Netvarka namuose ar biure dažnam iš mūsų kelia stresą ar bent jau mažina pasitenkinimą savo aplinka. Išmesti ar atiduoti daiktus ne visada yra tinkama išeitis, todėl daiktų saugykla Jūsų nenaudojamiems daiktams gali būti geras sprendimas.

„SPACE24“ – sandėliukų nuoma Vilniaus centre – gali tikti būtent tokiu atveju. Saugiai sandėliuokite mažiau naudojamus daiktus ir juos pasiekite greitai Jums patogiu metu.

Atsikratykite netvarkos:

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl svarbu atsikratyti netvarkos?

Kai Jus supanti erdvė yra tvarkinga, visi daiktai yra savo vietoje – galite lengviau atsikvėpti ar užsiimti mėgiama veikla. Netvarka namuose ar biure ne tik sukelia nepatogumų, bet ir gali paveikti Jūsų sveikatą.

Nenaudojami daiktai kaupia dulkes, tai gali paskatinti alergines reakcijas ar net sukelti astmos atakas. Didelė netvarka ir susikaupę daiktai dažnai tampa pelėsio šaltiniu, pritraukia kenkėjų. Be to, kuo mažiau apkrauti namai ar biuras, tuo lengviau juos valyti ir prižiūrėti.

Nusprendę daiktus sandėliuoti modernioje daiktų saugykloje galėsite būti tikri dėl savo turto būklės – Jums nereikės nerimauti dėl drėgmės, pelėsio ar kitokios aplinkos žalos.

Kaip sandėliukų nuoma gali padėti atsikratyti netvarkos?

Daiktų saugykla yra patikimas sprendimas norintiems laisviau jaustis savo erdvėje. Susikaupusius daiktus galite sandėliuoti išsinuomotame reikiamo dydžio sandėliuke tiek laiko, kiek Jums prireiks.

Sandėliukų nuomos privalumai:

  • Daugiau vietos. Atrinkite visus namuose ar biure nenaudojamus daiktus ir saugiai juos sandėliuokite vienoje vietoje. Atlaisvinę vietos susikursite erdvę, kurioje bus maloniau leisti laiką ar produktyviai dirbti.
  • Tvariau, pigiau ir efektyviau. Neišmeskite daiktų, o nuomokitės sandėliuką būtent tiek laiko, kiek Jums prireiks rasti savo daiktams naują šeimininką ar jų paskirtį. Jokių ilgalaikės nuomos įsipareigojimų ar depozitų – mokate tik už tą laikotarpį, patalpas ir paslaugas, kuriomis iš tiesų naudojatės.
  • Viskuo pasirūpinta už Jus. Jums nereikia diegti papildomų saugumo sistemų ar nerimauti, jog sandėliuojami daiktai bus pažeisti drėgmės ar temperatūros svyravimų. Daiktų saugykloje yra užtikrinamas tinkamas mikroklimatas Jūsų daiktams ir visa tai yra įskaičiuota į bendrą sandėlio nuomos kainą.

Kaip „SPACE24“ gali padėti atsikratyti netvarkos?

Mes siūlome konkurencingas sandėliukų nuomos kainas privatiems asmenims ir verslo klientams. Mūsų daiktų saugykloje rasite vietos tiek smulkesniems, tiek didelių gabaritų daiktams, baldams ar buitinei technikai.

Mes siūlome:

  • Lanksčius sutarties terminus – nuomokitės sandėliuką vos vieną mėnesį ar kelis metus, viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Sutartį taip pat galite laisvai keisti ar ją nutraukti bet kurį mėnesį.
  • Klimato kontrolę – mūsų saugyklose yra įdiegtos temperatūros ir drėgmės kontrolės sistemos, palaikančios tinkamas patalpų oro sąlygas.
  • Jokių papildomų mokesčių ar užstato – Jūs mokate tik už paslaugas ir patalpas, kuriomis naudojatės. Visiems klientams suteikiame individualų kainos pasiūlymą be jokių papildomų mokesčių ar užstato.
  • Net 800 įvairaus dydžio sandėliukų – nuo 1 m2 sandėliukų smulkesniems daiktams iki didelių 60 m2 sandėlių didelei įrangai ar buitinei technikai.

Atsisveikinkite su netvarka ir susikurkite daugiau erdvės savo gyvenime – rezervuokite sandėliuką.

Klientai apie mus

Domas StarkusDomas Starkus
09:20 02 Apr 24
Aptarnavimas ir paslaugu teikimas aukstam lygi.Draugiskas ir malonus personalas, pasiruose padeti bet kurio klausimu.👍🏼
Ramune SkodziuvieneRamune Skodziuviene
09:20 28 Mar 24
Puiki lokacija. Viskas labai patogu, patalpos modernios, švarios. Profesionalus ir draugiškas personalas, greitai reaguoja ir yra visada pasiruošę padėti. Rekomendacijos 100%
Andrej KrupovicAndrej Krupovic
11:10 25 Mar 24
Puikus 🙂
Zivile AponaviciuteZivile Aponaviciute
15:53 23 Mar 24
Puikios darbuotojos, puiki aplinka saugu
odriszodrisz
10:50 23 Mar 24
Superinis kolektyvas!
VioletaVioleta
18:30 29 Jan 24
Puiki vieta trumpam ar net ir ilgam daiktų sandėliavimui. Yra įvairių dydžių sandėliukų, kiekvieno pasirinkimui. Saugu, sausa, šviesu, dideli liftai, patogūs vežimėliai. Greitas ir malonus personalo bendravimas. Tikrai rekomenduoju!
Edita RuzgasEdita Ruzgas
14:03 24 Jan 24
Gaila, kad nėra dešimt žvaigždučių, nes būtent to verta ši SPACE24 Sandėliukų nuomos kompanija Vilniuje! Fantastiškas servisas ir aptarnavimas, taip kaip ir personalas. Labai Jums Ačiū!
agnė bielinytėagnė bielinytė
13:51 07 Jan 24
Labai puiki komanda! Nuo užklausos išsiuntimo iki sutarties pasiraśymo. Viskas labai greitai ir aiškiai: greitai susisiekia, nepalieka kliento neźinioje, viską paaiškina, pakonsultuoja. Labai malonus bendravimas!👌🏻 Labai patiko greita komunikacija, aiškumas ir pagalba klientui, ypač jeigu tenka pirmą kartą užsakinėti šią paslaugą. Sandėliukai švarūs,patogi lokacija, geras privažiavimas!✨ Nuoširdi rekomendacija!💯👌🏻
Ausra GaldikaiteAusra Galdikaite
20:08 19 Dec 23
Labai ramiai priėmė, buvau nusebinta kiek kantrybės turėjo atsakyti į visus, net ir tikrai nelabai logiškus klausimus, kaip tvarkingai viską paaiškino, aprodė. erdvė tikrai jaučiasi saugi, mylima ir gerai prižiūrima. o ir į prašymus apie galimybę užsukti naktį dėl darbo įpatumų sureagavo tikrai labai labai gražiai ir į visus nuansus pakankamai kantriai ir nuodugniai atsakė. Malonu kreiptis į tokius žmones 🙂
js_loader

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu