Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Svarbūs gyvenimo pokyčiai

Gyvenime būna įvairių etapų: studijos naujame mieste, naujo būsto įsigijimas, įsikėlimas gyventi kartu su antrąja puse, vaiko gimimas. Visi didieji gyvenimo įvykiai su savimi atsineša ne tik daug džiaugsmo, bet ir iššūkių.

Tikėdami, kad tai sumažins Jums rūpesčių, siūlome nuomotis daiktų saugyklą ir turėti daugiau erdvės vykstant svarbiems Jūsų gyvenimo pokyčiams.

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl keičiantis gyvenimo sąlygoms prireikia daiktų saugyklos?

Galbūt net nesusimąstote, kad susikaupę daiktai apsunkina Jūsų planus laisvai keliauti, persikelti gyventi į naują miestą ar kitą šalį, ramiai pradėti gyvenimą su antrąja puse ar planuoti šeimos pagausėjimą.

 • Keliantis gyventi į naują miestą ar šalį greičiausiai visų baldų, buitinės technikos ir daiktų neskraidinsite lėktuvu. Daiktų pervežimas, ypatingai, jei išvykti planuojate ribotam laikui, yra brangus ir sudėtingas procesas. Išsinuomoti daiktų saugyklą galite vos vienam mėnesiui, o prireikus – ir keleriems metams.
 • Susituokus ar pradėjus gyventi kartu džiugią patirtį gali užtemdyti ginčai dėl ne vietoje sandėliuojamų daiktų ar jų pertekliaus namuose. Paprastas sprendimas – sandėliuko nuoma – padės sumažinti įtampą ir suteiks daugiau erdvės kurti tvirtus ir laimingus santykius.
 • Gimus vaikeliui tvarka tikrai nėra didžiausias prioritetas, todėl rekomenduojame laikinai nenaudojamus daiktus laikyti daiktų saugykloje. Parsivežkite juos, kai vaikelis paaugs ir jiems vėl atsiras vietos Jūsų namuose.
 • Planuojant renovuoti namus norėtųsi, kad baldai ar buitinė įranga netrukdytų atlikti darbų, be to, nutinka, jog remonto metu daiktai yra apgadinami ar pasimeta. Daiktų saugykloje jie bus saugūs – sugrąžinkite juos į atnaujintus namus.

Kokie yra daiktų saugyklos privalumai?

Daiktų saugykloje galite saugiai ir patogiai palikti visus laikinai nenaudojamus daiktus. Juk net mažiausiame sandėliuke galite laikyti tokį kiekį daiktų, kuris pastebimai atlaisvins Jūsų namų erdvę.

 • Mažiau netvarkos. Galbūt rūbų spintoje vis akis užkliūva už kalėdinių dekoracijų, o pabodusiems vaikų žaislams ar sezoniniams daiktams neturite pakankamai vietos? Juos visuomet galite perkelti į daiktų saugyklą ir susigrąžinti vos prireikus.
 • Jokių įsipareigojimų. Gyvenimas gali pasikeisti bet kurią akimirką, todėl sandėliuką daiktų saugykloje galite išsinuomoti vos vienam mėnesiui ar neribotam laikui – sutartį galite laisvai keisti ar ją nutraukti.
 • Finansiškai teisingas sprendimas. Sandėliuko nuoma daiktų saugykloje paprastai kainuoja mažiau nei ilgalaikė garažo ar atskiro sandėlio nuoma.
 • Viskuo pasirūpinta: nereikia sukti galvos dėl daiktų saugumo ar nerimauti dėl turto būklės pasikeitimo. Klimato kontrolė nuolatos reguliuoja tinkamą temperatūrą bei drėgmės lygį, o patalpų priežiūra, apsaugos sistemos ir nuolatos budinčios saugos tarnybos įskaičiuotos į nuomos kainą.

Kodėl rinktis „SPACE24“ vykstant gyvenimo pokyčiams?

 • Persikraustant į naują būstą, Jums nereikės skubintis ir persivežti visų daiktų per itin trumpą laiką.
 • Galėsite pamiršti chaosą ir visur besimėtančius daiktus gimus kūdikiui.
 • Jums neteks daiktų atiduoti šeimos nariams ar draugams, kai nuspręsite keliems mėnesiams išvykti į užsienį.
Jūsų ramybė ir patogumas mums yra svarbiausia, todėl siūlome itin lanksčias sandėliukų nuomos paslaugas, pritaikytas Jums. Mes pažadame:
 • Lanksčias sutarties sąlygas, kurias galite bet kada pakeisti.
 • Visapusę daiktų apsaugą – nuo vaizdo stebėjimo kamerų visose patalpose ir individualių elektrinių spynų iki klimato kontrolės ir dūmų detektorių.
 • Jokio sutarties mokesčio ar užstato. Jūs mokate tik už sandėliuką ir laiką, kurį jį naudojate – nieko daugiau.
 • Patogiai patekite prie savo daiktų. Mūsų durys yra atviros visomis savaitės dienomis, nuo 6 valandos ryto iki vidurnakčio. Jūsų patogumui taip pat siūlome privačią stovėjimo aikštelę ir daiktų išsikrovimo patalpas po stogu.
Ramiai pasitikite gyvenimo pokyčius, o mes pasirūpinsime Jūsų daiktais. Gaukite pasiūlymą.

Klientai apie mus

Domas StarkusDomas Starkus
09:20 02 Apr 24
Aptarnavimas ir paslaugu teikimas aukstam lygi.Draugiskas ir malonus personalas, pasiruose padeti bet kurio klausimu.👍🏼
Ramune SkodziuvieneRamune Skodziuviene
09:20 28 Mar 24
Puiki lokacija. Viskas labai patogu, patalpos modernios, švarios. Profesionalus ir draugiškas personalas, greitai reaguoja ir yra visada pasiruošę padėti. Rekomendacijos 100%
Andrej KrupovicAndrej Krupovic
11:10 25 Mar 24
Puikus 🙂
Zivile AponaviciuteZivile Aponaviciute
15:53 23 Mar 24
Puikios darbuotojos, puiki aplinka saugu
odriszodrisz
10:50 23 Mar 24
Superinis kolektyvas!
VioletaVioleta
18:30 29 Jan 24
Puiki vieta trumpam ar net ir ilgam daiktų sandėliavimui. Yra įvairių dydžių sandėliukų, kiekvieno pasirinkimui. Saugu, sausa, šviesu, dideli liftai, patogūs vežimėliai. Greitas ir malonus personalo bendravimas. Tikrai rekomenduoju!
Edita RuzgasEdita Ruzgas
14:03 24 Jan 24
Gaila, kad nėra dešimt žvaigždučių, nes būtent to verta ši SPACE24 Sandėliukų nuomos kompanija Vilniuje! Fantastiškas servisas ir aptarnavimas, taip kaip ir personalas. Labai Jums Ačiū!
agnė bielinytėagnė bielinytė
13:51 07 Jan 24
Labai puiki komanda! Nuo užklausos išsiuntimo iki sutarties pasiraśymo. Viskas labai greitai ir aiškiai: greitai susisiekia, nepalieka kliento neźinioje, viską paaiškina, pakonsultuoja. Labai malonus bendravimas!👌🏻 Labai patiko greita komunikacija, aiškumas ir pagalba klientui, ypač jeigu tenka pirmą kartą užsakinėti šią paslaugą. Sandėliukai švarūs,patogi lokacija, geras privažiavimas!✨ Nuoširdi rekomendacija!💯👌🏻
Ausra GaldikaiteAusra Galdikaite
20:08 19 Dec 23
Labai ramiai priėmė, buvau nusebinta kiek kantrybės turėjo atsakyti į visus, net ir tikrai nelabai logiškus klausimus, kaip tvarkingai viską paaiškino, aprodė. erdvė tikrai jaučiasi saugi, mylima ir gerai prižiūrima. o ir į prašymus apie galimybę užsukti naktį dėl darbo įpatumų sureagavo tikrai labai labai gražiai ir į visus nuansus pakankamai kantriai ir nuodugniai atsakė. Malonu kreiptis į tokius žmones 🙂
js_loader

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu