Tel.: 860010009

Adresas: Rinktinės 48B

Namų Persikraustymas

Persikraustymas į naujus namus dažniausiai tampa nelengvu iššūkiu. Pasirūpinti būsto dokumentais, supakuoti daiktus, planuoti jų pervežimą – ir tai tik dalis rūpesčių.

Daiktų saugyklos „SPACE24“ komanda yra pasiruošusi Jums padėti. Kol Jūs kursitės naujame būste, rūpestį dėl savo daiktų saugojimo patikėkite mums!

Mūsų daiktų saugykloje galėsite saugiai neribotą laiką sandėliuoti savo turimą turtą be jokių įsipareigojimų, griežtų sutarties sąlygų ar papildomų mokesčių. Kitaip nei daiktus laikant asmeniniame sandėliuke ar garaže, Jums nereikės galvoti apie daiktų saugumą ar tinkamas laikymo sąlygas, kadangi mes tuo jau pasirūpinome.

Kraustykitės lengviau su „SPACE24“

Dažnai užduodami klausimai

Patarimai, kaip sklandžiau persikraustyti

Ar kraustotės į pirmuosius savo namus, ar į netoliese esantį rajoną, ar į kitą pasaulio kraštą – persikraustymas sukelia nemažai rūpesčių. Dažnai neįvertiname, kiek užtruks turimų daiktų pakavimas, sąlygų derinimas su transportavimo įmone, jų transportavimas, iškrovimas, sunešimas į naująjį būstą. Kad Jūsų persikraustymas būtų kuo sklandesnis, turime Jums kelis patarimus:

  • Iš anksto pasiruoškite daiktų pervežimo dienai – sudarykite dienos darbų sąrašą ir aiškų laiko planą.
  • Išsinuomokite sandėliuką daiktų saugykloje. Sandėliuke palikite daiktus, kurių laikinai nenaudosite. Čia daiktus galite pamažu vežti dar prieš išsikraustydami – taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir išvengsite kraustymosi maišaties paskutinę minutę.
  • Pasirūpinkite sutarčių perrašymu: apie savo išsikraustymą iš anksto informuokite paslaugų teikėjus (vandens, šilumos, elektros tiekėjus, namo administratorių ir kt.).
  • Sudarykite turimų daiktų sąrašą. Suskirstykite juos į grupes: daiktai, kuriuos pervešite, atiduosite, parduosite ir kt.

Kodėl verta naudotis daiktų saugykla persikraustant?

Dar prieš persikraustydami pasirūpinkite daiktų sandėliavimu. Iš anksto išnuomotame sandėliuke palikite mažiau naudojamus daiktus ir pasiimkite į savo naujuosius namus tik tai, ko tikrai reikia.

  • Jokio skubėjimo ir streso. Iš saugyklos daiktus pasiimkite tada, kai jų tikrai reikia.
  • Lanksčios sutarties sąlygos. Daiktų saugykloje daiktus laikykite tiek, kiek prireiks: vos vieną mėnesį ar neribotą laiką. Jums nereikia sukti galvos dėl papildomų mokesčių ar griežto nuomos termino.
  • Sąžininga kaina. Jums bus pritaikyta individuali daiktų saugyklos nuomos kaina, tad galite būti tikri, jog mokėsite tik už tas paslaugas, kurias naudojate.
  • Daiktų saugyklos patalpose yra visos būtinos patalpų priežiūros sistemos Jūsų turto saugumui garantuoti.
  • Palankios laikymo sąlygos. Sandėliukuose yra įdiegtos klimato kontrolės sistemos, kurios reguliuoja patalpų temperatūrą ir drėgmės lygį. Taip yra užtikrinama, kad Jūsų turto būklė išliktų nepakitusi.
  • Optimalus dydis. Sandėliuko dydį išsirinkite pagal savo poreikius: galite saugoti vos kelis asmeninius daiktus ar visą „užgyventą turtą“, buitinę techniką, sezoninius daiktus, baldus ar pan.

Klientai apie mus

Domas StarkusDomas Starkus
09:20 02 Apr 24
Aptarnavimas ir paslaugu teikimas aukstam lygi.Draugiskas ir malonus personalas, pasiruose padeti bet kurio klausimu.👍🏼
Ramune SkodziuvieneRamune Skodziuviene
09:20 28 Mar 24
Puiki lokacija. Viskas labai patogu, patalpos modernios, švarios. Profesionalus ir draugiškas personalas, greitai reaguoja ir yra visada pasiruošę padėti. Rekomendacijos 100%
Andrej KrupovicAndrej Krupovic
11:10 25 Mar 24
Puikus 🙂
Zivile AponaviciuteZivile Aponaviciute
15:53 23 Mar 24
Puikios darbuotojos, puiki aplinka saugu
odriszodrisz
10:50 23 Mar 24
Superinis kolektyvas!
VioletaVioleta
18:30 29 Jan 24
Puiki vieta trumpam ar net ir ilgam daiktų sandėliavimui. Yra įvairių dydžių sandėliukų, kiekvieno pasirinkimui. Saugu, sausa, šviesu, dideli liftai, patogūs vežimėliai. Greitas ir malonus personalo bendravimas. Tikrai rekomenduoju!
Edita RuzgasEdita Ruzgas
14:03 24 Jan 24
Gaila, kad nėra dešimt žvaigždučių, nes būtent to verta ši SPACE24 Sandėliukų nuomos kompanija Vilniuje! Fantastiškas servisas ir aptarnavimas, taip kaip ir personalas. Labai Jums Ačiū!
agnė bielinytėagnė bielinytė
13:51 07 Jan 24
Labai puiki komanda! Nuo užklausos išsiuntimo iki sutarties pasiraśymo. Viskas labai greitai ir aiškiai: greitai susisiekia, nepalieka kliento neźinioje, viską paaiškina, pakonsultuoja. Labai malonus bendravimas!👌🏻 Labai patiko greita komunikacija, aiškumas ir pagalba klientui, ypač jeigu tenka pirmą kartą užsakinėti šią paslaugą. Sandėliukai švarūs,patogi lokacija, geras privažiavimas!✨ Nuoširdi rekomendacija!💯👌🏻
Ausra GaldikaiteAusra Galdikaite
20:08 19 Dec 23
Labai ramiai priėmė, buvau nusebinta kiek kantrybės turėjo atsakyti į visus, net ir tikrai nelabai logiškus klausimus, kaip tvarkingai viską paaiškino, aprodė. erdvė tikrai jaučiasi saugi, mylima ir gerai prižiūrima. o ir į prašymus apie galimybę užsukti naktį dėl darbo įpatumų sureagavo tikrai labai labai gražiai ir į visus nuansus pakankamai kantriai ir nuodugniai atsakė. Malonu kreiptis į tokius žmones 🙂
js_loader

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

860010009
Rinktinės 48B, Vilnius

Gauti pasiūlymą vienu žingsniu